Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám csak a kezemből hajland...

Kutyám csak a kezemből hajlandó enni mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Akár milyen tápot vehetek neki a 8000 FT-os tápot sem eszi meg

ha nem a kezemből adom a konzervet néha megeszi de sokszor otthagyja és 1 óra múlva dobhatom ki csak akkor eszik ha kézből kínálom de akkor egy vödörrel is megenne ha csak ki van öntve a száraz akkor napokig hozzá sem nyúl és le is fogy. Alapból nem válogatós mert kézből még a salátát meg a gyümölcsöt is megeszi, csak akkor hajlandó enni ha egy másik kutya beleeszik a kajájába de ez nem igen fordul elő mert egy kutyám van.


2013. aug. 6. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, éhenhalni nem fog. Add oda, 15 perc múlva vedd el, majd megkapja a következő etetésnél. Vannak kutyák, akik így akár 2 hétig is szivatják a gazdit, utána nekiállnak enni.
2013. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

sőt a 3-4hét is simán meglehet ha nagyon kötsög a kutya és akartos.


ehhez tudni kell hogy ne aggód túl, hogy 6hetet evés nélkül simán bírnak úgy hogy nem lesz maradandó bajuk.

2013. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan. Én a macskával csináltam ezt, aki korábban nem általam el lett nevelve. Mostanra prímán eszik, nem válogat. A kisebbik kutyámnál is voltak ilyen jelek, csírájában letörtük.
2013. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ja és előzőkhöz még hozzátéve: ez idő alatt SEMMIT ne adj neki kézből!
2013. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért én először kipróbálnám hogy nem-e a tál zavarja. Egyik ismerősömnek is volt hasonló gondja, a földről is felette a kaját csak a tálból nem. Vettek egy új tálat ezzel megoldódott a gond. Ha ez sem jön be akkor a fenti tanácsokat alkalmazd. Nyugi nem fog éhenhalni.
2013. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

a tál se zavarja már könyörgöm :D


Nekem az egyik kutyám kitalálta hogy nem hajlandó fekete és fémes felületű dolgokból inni pont ezért csak ilyenek vannak otthon.

2013. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
meg hogy jutottatok el idáig? tenyésztőnél evett rendesen? vagy idősebb már és ez valami új szokása? mi volt eddig?
2013. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
JAJ DE ÉDES LEHET!
2013. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettem picinek most múlt 1 éves júliusban mikor hozzám került akkor sem nagyon evett mindig más és másfajta kaját választottam hátha válogatós de egyik sem jött be igazán már nem lehet olyan kutyaeledelt kapni amit ne adtam volna neki ami nagy érdekesség hogy egy rendkívül jólnevelt kiskutya egy beagle de nagyon szófogadó és kézből nagy motivációja a kaja meg a játék de majd kipróbálom előszőr a tálka cserét mert fém van neki az itatósa meg sötétkék de szívesebben iszik a számára a kertben hagyott nagy lavorból ami világoszöld.
2013. aug. 6. 14:55
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg azt, hogy ledolgoztatod előtte. agyilag, fizikailag, és rá egy fél órára adj neki enni. nekem ugyanilyen a dobim. ha nem dolgozik, nem eszik!:)
2013. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!