Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem beteg? Nagyon feltem.

Ugye nem beteg? Nagyon feltem.

Figyelt kérdés

Ma egesz nap nem voltam itthon, anya volt kint a kutyaval az udvaron egy kicsit. Mikor hazajottem mar szokas szerint nagyon vart, ugralt, rohangalt stb. Gondoltam meg kiviszem egy rovid korre, kimentunk de csak 20 percet setaltunk. Hazajottunk gyakoroltam vele a mar tanult trukkoket na es egy jutalomfalat beesett a lepcso koze. Emiatt mikor jatszani akartunk nem jott, aztan nagy nehezen kiszedtuk a jutalomfalatot. Hivtam jatszani odajott szokas szerint ugralt a botert eldobtam neki utanament, majd vissza a lepcsohoz...(pedig a kajat kiszedtuk). Aztan csak nem akart jonni. Majd hatrajott, mutattam neki a botot, de nem erdekelte, hanem szomoruan befekudt a homokba. Meg nem kapott vacsorat, mindig szaladgalas utan kapja. Lehet, hogy mar ehes is azt varja? Amugy az elobb odaszaladt a kapuba ugatni.

Nalunk az a megszokott este, hogy seta-tanulas-jatek utana egy kis piheno es kaja. Sose latom faradtnak, mondig elvezi. Ugye most nem beteg?

Es igen, tudom, hogy betegesen feltem, de ez van..legszivesebben mar most rohannek vele a dokihoz, de hat o meg mar hulyenek nezne. Szoval orulnek, ha megnyugtatnatok! Koszonom


2013. aug. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja, csak ez a hosszantartó hőség megviseli. Az én kutyám is elég pörgős de most este 8 előtt szinte lehetetlen mozgásra bírni. Séta közben sincs a szokásos ugrálás, csak a fele a szokásos játéknak. Nyugi ha elmúllik ez a hőség ő is magára talál ismét.
2013. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Remelem igazad van:)
2013. aug. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!