Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor etetitek a kutyátok...

Ti mikor etetitek a kutyátok és hányszor?

Figyelt kérdés
Az én kutyámnak volt egy kis balesete csirkehússal etettem napi 3x adtam neki keveset mivel ezt imádja mindig megette, gondoltam a gyógyulás is könnyebb ha olyan ételt adok neki amit szeret. 3 napig ezt evett most meg tegnap óta nem nagyon akar enni. Jó mondjuk meleg van meg most ebben a 3 napban többet is evett kicsivel mint szokott szóval nem erőszakolom bele. De kíváncsi lennék ti ,mikor, hányszor és mit adtok enni a kutyátoknak? Pár napja kaptam és vettem neki baromfihúsos tápot reggelire megszokta enni most vettem neki zöldséges tápot is kettőt összekeverem beáztatom vízbe mert ha puha akkor jobban megeszi mint ha kemény lenne.
2013. aug. 2. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én egy nap egyszer adok neki, este 7-8 körül. dog chow tápot kap. :) amúgy lehet azért nem eszi a tápot, mert úgy gondolta hogy ha nem eszi akkor továbbra is csirkehúst kap. hidd el, ha tényleg éhes lesz, megeszi a tápot is.
2013. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Valletta ***** válasza:
Taste of the Wild-ot esznek reggel és este, a sovány, mentett kutyák néha háromszor is kapnak. Én jobban szeretem, ha nem csak egyszer kapnak enni, hanem inkább kétszer, kisebb adagokat. Az egyiknek én is be kellett, hogy áztassam, mert kipotyogtak a szemek a szájából, de aztán meguntam, a franc essen bele, tud az rágni, úgyhogy most már nem áztatok, megeszi szárazon is.
2013. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám napi egyszer eszik, este, Brit tápot.


A másik kutyám napi kétszer eszik, reggel és este, Josera Festivál tápot. Ő sem ette kb. 3 hónapig a tápot, mert rászoktattam a húsra, stb. Bármit kipróbáltam, áztattam, kevertem, egy darabig ette, aztán nem. Így nagy nehezen rávettem magamat, hogy a tápon kívül semmit se kapjon, és lám, azóta eszik. Azt bánom, hogy nem hamarabb kezdtem el, mert most nem olyan fejlett, mint lennie kellene és már lehet, hogy nem is lesz :(

2013. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 hány éves az a kutyusod aki sokáig nem ette a tápot?

én pár napja kaptam a kutyust 1 éves fogalmam sincs mit adtak eddig neki enni amikor idehoztam vettem neki konzerves húst nem ette meg többször próbáltam neki adni de semmi azt gondoltam ,hogy na húst biztos nem evett mert meg sem kostolta, reggelire mindig tápot szoktam neki adni szokott belőle enni de nem sokat, most viszont a csirkehúst meg a bőrkét előszeretettel eszi, anyum ma pörköltet csinált csirkehőssal szóval ma szintén fog kapni de holnaptól tápot kell ennie. Vettem már neki baromfihúsosat meg zöldségeset még csikéset fogok neki és akkor a három fajtát keverve fogom adni.

2013. aug. 2. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Én napi 2x a reggeli és esti séta után (séta van több, de nem mindegyik után van evés :D )

Ilyen melegben nem mindig eszik reggel, de a lehetőség meg van rá, ha nem eszi meg elrakom aztán majd megeszi este, de volt,hogy akkor sem ilyenkor másnapra marad.

Ha táp akkor Acana, de kap főtt húst, rizst, túrót, sajtot, zöldséget. Gyümölcsök közül egyedül a dinnyét eszi meg :D de ez nem etetési célból csak úgy ha van szoktam neki adni.

Illetve ha feladatozunk akkor napközben is kap ezt-azt, sajt, virsli,mondjuk a mostani időjárás miatt nem piszkálom inkább, csak fekszik és fekszik, na de majd ha hűsösebb lesz az idő..:D

ja és csontot is szokott kapni, bocsi lehet picit össze-vissza írtam.

2013. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én napi 1x adok neki, az esti nagy séta előtt 1 órával, Brit Care-t.
2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel és este kapnak általában tápot, Josera family vagy csirkehúst zöldésgekkel. Mindig úgy esznek mintha ez lenne az első és utolsó lehetőségük arra, hogy egyenek valamit :D
2013. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Napi egyszer etetem őket táppal, amikor megfelelően itélem meg.

Ha a kutyád még kölyök akkor adj neki naponta többször enni. Ha felnőtt akkor bőven elég neki egyszer. Csak pár percig hagyd előtte. Ha nem eszik, vedd el azonnal. Nem kell könyörögni, meg körülugrálni nem lesz semmi baja ha kicsit éhes. Majd megtanulja, hogy legközelebb megegye. Nem kell neki áztatni meg mindenfélét kevergetni. Egyrészt a fogának is jobb ha keményet rág másrészt meg csak elkényezteted így.

2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer a tasakon in úgy van!
2013. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mucika1997 ***** válasza:
39%
Nekem Labradorom van, napi egyszer este 7-8 fele kap enni. Sima száraztápot. Hetente, kéthetente, amikor elfogy a táp mindig más-más fajtájút, ízesítésűt veszünk neki, így nem unja meg.
2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!