Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha hány a kutyám?

Mit csináljak ha hány a kutyám?

Figyelt kérdés
Ma voltunk oltàson 3hònapos havanese azóta vakaròzik és hànyt is màr 4x egyik oltàs utàn sem volt vele probléma megsem kottyant neki. Esetleg valaki tud valami tanàcsot adni?
2013. aug. 7. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja a viszketésre visszatérve, a szeme körül vörös azt vakarja.
2013. aug. 7. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
remélhetőleg nem rosszabbodik a helyzet. addig ha lehetséges jegyezz fel minden infót. mikor hogyan hányt -úgy értem hogy nézett ki a kijövő tartalom- stb. és holnap vidd vissza az orvoshoz.
2013. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos!
2013. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem nem rosszabbodik :( reggel az első dolgom az àllatorvos!
2013. aug. 7. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hangzik túl jól. Lehetséges, hogy allergiás a vakcinára. Én nem aludnék a helyedben egy darabig még, ha nehezítetté válna a légzése, dagad a feje, vagy ha rosszabbodik az állapota, akkor azonnal fel kell hívni egy állatorvost (nem tudom, merrefelé laksz, van-e éjszakai ügyeletes állatkórház a közelben), mert anaphylaxiás shockban elpusztulhat a kutyád.

Remélem azért nem fog súlyosbodni a helyzet, de mindenesetre jegyezd meg, milyen vakcinát kapott, mert többet ilyet nem kaphat (ha ez egy allergiás reakció volt).

2013. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most keltünk nem rég , a szeme körül eltűnt a piros és làtszòlag jobban van azòta nem hànyt. Nemtudom elmennyünk e az orvoshoz
2013. aug. 8. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az orvost, az a biztos, és tájékoztasd, hogy mi történt. És majd megmondja, hogy szerinte szükséges-e, hogy bemenjetek egy vizsgálatra, meg hogy beírja a történteket a kutyusod kórlapjára.

De remélhetőleg, ha nem hány többet, akkor nem lesz vele semmi probléma.

2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!