Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert tartjak a pitbull-t...

Miert tartjak a pitbull-t nagyszámnak?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy ''jaj ez a legerosebb kutyafajta,letobb sulyt tudja elhuzni stb.stb.''
2013. aug. 8. 21:18
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/201 anonim ***** válasza:
26%

Attól még hogy a te agyad nem tudja értelmezni, még nem értelmetlen...;-)


Nem unalmas mindig végbélnyílást csinálni a szádból? :-DDD

2013. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/201 anonim ***** válasza:
73%

aham, szóval akkor mostmár nem genetikailag ilyen a pit hogy megöli egy fajtársát mert élvezi???


eldöntenéd már hogy akkor most mi van? lehet normálisan szocializálni egy pitet vagy sem?


még mindig nem kaptam választ rengeteg fontos kérdésre.


de hogy ne fáraszd magad, elmondanám hogy ez a pszihikai ráhatás a részedről amit próbálsz művelni nálam nem válik be. éppen azért mert ismerem plusz értelmetlen dolognak tartom hogy megpróbálod nekem bemagyarázni hogy ideges vagyok. egyszerűen értelmetlen a kommunikációd, nem tudsz megfelelően érvelni és ez fáj neked, ezért csúszol még lejjebb és kezdesz személyeskedésbe.

plusz attól mert egy két lényegtelen dologra valamit beböfögsz és a többségében még csak nem is értelmes az sem, egy az egyben önigazolást szolgáltat számodra hogy te milyen ügyes vitapartner vagy. holott csak egyre primitívebb de ne zavarjon egy cseppet se.

2013. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/201 anonim ***** válasza:
20%

Na kapsz egy kis morzsát


"Néhány dolog, amit figyelek, amikor tesztelek:


Egy game kutya mindig azt hiszi, hogy éppen nyerésben van, még ha éppen veszíteni látszik is. Élvezi a küzdelmet és magabiztosnak látszik a feje.

Mikor egy game kutyát a sarokba visznek, nincs kétség, hogy scratch-elni fog. Mindig az ellenfelet nézi és folyamatosan próbálja elkapni.

Egyenesen és keményen scratch-el, hezitálás nélkül.

Fogásban marad, ha tud.


A Cajun-szabályok szerint meccselek. A Cajun-szabályrendszer egy scratch-verseny. Egy kutya megcsinálhat minden rossz mozdulatot [bad move – ez az olyan viselkedését szokta jelenteni a harc közben, mint pl. kifordulás, kinézés, síró hang kiadása, fogás elengedése stb – ], ami csak létezik. Foroghat, nyüszíthet, leeresztheti a farkát, borzolhatja a szőrét, de ha megcsinálja időben a scratch-ét, megnyerheti a mérkőzést. Másrészről, a kutyád küzdhet úgy, mint egy igazi ász, keresztbe-kasul dobálhatja versenytársát a ringen és megsebesítheti súlyosan, de ha csődöt mond a scratch-nél, veszítesz. Sok küzdelmet láttam, ami úgy végződött, hogy a győztes egy agyon vert roncs volt, míg a vesztesen alig volt karcolás is. Miért? Mert az elvert bulldog megcsinálta a scratch-ét, míg a másik nem. A kutyádnak meglehet minden képessége és adottsága, ami csak a világon létezik, és vezethet egy mérfölddel is, de ha nem indul, akkor te veszítesz! Ez az, amiért olyan fontos számomra, hogy viselkednek kutyáim a sarokban a scratch-ek között és hogyan megy keresztül a piten, ha indulnia kell. Ha tétovázik megharapni az ellenfelet, mikor odaér, elveszítem a bizodalmam iránta. Tétovázás a scratch-nél, illetve lassú indulás csak egy lépésnyire van attól, hogy ne induljon egyáltalán. Mikor megvan az az élményem, örömöm, hogy megfigyelhessek egy igazán dead game kutyát akció közben 30 percen át kb., és látom, hogy üvölt, sikít és küzd, hogy visszamehessen ellenfeléhez a roll végén, érzem a csontjaimban, hogy game."


Gondolom most az jön hogy nem tudom mi az a scratch...:-DDD

2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/201 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt leírta,meg az összes hasonszőrű patkányt(bocsika,patkányok!)mind kényszermunkára kéne küldeni kőbányába vagy lepratelepre ápolónak,hadd tanuljanak meg dolgozni.Míg bírják,élhetnek.Ha nem bírják,így jártak.Ugyanis pont ugyanezt csinálják a kutyáikkal.
2013. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/201 anonim ***** válasza:
20%

Nekem max. a nevetőizmaim fájnak ahogy figyellek hogy hogy erőlködsz.


De ha már szocializált pit.


Még mindig nem adtál pedet szocializált pitről, pdig már oldalakkal ezelőtt kértem.


Van egy olyan érzésem hogy hazudsz, tudod hogy lebuktál nálam és ezért vagy ideges. Ezért próbálsz a személyeskedéssel meg a pocskondiával terelni, de sajnos ebben is gyenge vagy.


Hol a ped?

2013. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/201 anonim ***** válasza:
20%
Ancsapancsa, te ne beszélj munkáról, amikor bevallottan nem dolgozol, nincs munkahelyed és már évek óta az adófizető társadalom nyakán élősködsz.
2013. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/201 anonim ***** válasza:
79%

ez meg most mi? senki nem kérte hogy a viadalon résztvevő pit hogyan viselkedik, hogyan éli azt meg!


komolyan most ezt benyomtad ahelyett hogy normálisan válaszolnál a kérdésekre?


nah ebből is látszik hogy alulmaradtál a vitában, mert terelsz. és még te gondolod magad intelligens vitapartnernek. ne zavarjon az sem hogy már régóta te csinálsz a szádból igen nagy tudod mit.

2013. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/201 anonim ***** válasza:
73%

te észrevetted már hogy ugyanazt próbálod nekem írni amit én írok neked? még önálló mondataid sincsenek. te személyeskedsz itt már oldalak óta. meg terelsz össze vissza. ped, meg kölyök meg pit meg bla bla. ugyan már.


most ancsának is de nagyon jól megaszontad hogy nem is lehet véleménye mert nem dolgozik. olyan szánalmas vagy hogy az már hihetetlen. össze vissza terelsz.

2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/201 anonim ***** válasza:
81%

Ja, és beidéznéd 77% -os hazug hogy hol írtam azt le pontosan hogy a pit azt élvezi ha megöli egy fajtársát?


Én meg ezt a "taktikát" ismerem, nekem tulajdonítasz valamit amit nem mondtam és elkezdesz vitatkozni. Mondjuk megértelek, a te vitakultúráddal, ismeretanyagoddal és tudásszinteddel csak így tudsz nyerni egy vitában. De ugyanakkor vesztesz is mert saját magad cáfolod meg, de túl ostoba vagy hogy ezt felismerd. :-DDD

2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/201 anonim ***** válasza:
73%
De legalább nem is kutyaviadalból élek.
2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!