Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert tartjak a pitbull-t...

Miert tartjak a pitbull-t nagyszámnak?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy ''jaj ez a legerosebb kutyafajta,letobb sulyt tudja elhuzni stb.stb.''
2013. aug. 8. 21:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/201 anonim ***** válasza:
24%

Na, kilyukadtunk ide, ösztönkészlet. Haladunk...


Ami itt gusztustalan volt, az a tálalás. Mutogatják a kutya szétrágott fejét, aztán odabiggyesztik a számlaszámot hogy kéne a pénz.


Aztán a balhé ott Verpeléten amikor jött az egyik állatvédő szervezet pár mázsa táppal hogy ezeknek a kutyáknak szánta, de nem adja oda az állatvédőrségnek meg a másik barom állatvédő bagázs hogy "pit bull nem való a társadalomba", na ez undorítóbb volt mint szerencsétlen szuka szétszabott feje.


NAgyon sok az állatvédő, kevés a konc, marakodnak rajta és ennek a kárát az állatok látják.

2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/201 anonim ***** válasza:
75%

59


Szevasz Ancsapancsa!


Ez a szaporítótól vett bullterrier szukád?

2013. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/201 anonim ***** válasza:
100%

60.


Még szerencse hogy a te intelligenciád fároszként lobog a sötét tengerek partjain, hogy a tévelygő hajósok lássák a fényt, a fejlettséget, a kifinomultságot, amit a Twilight saga vagy mijarák jelképez, és amely életed vezérfonala, amely élet a kutyás szakértelem fényétől csillog.

2013. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/201 anonim ***** válasza:
67%

:D :D :D :D


még szerencse :D :D :D

2013. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/201 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk érdekes, hogy amikor felhoztam Dawkinst azt hitted hogy édesanyádat szidom, de kicsire nem adunk.


A twilight saga olvasásának szüneteiben kukkantsd meg:


[link]

2013. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/201 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ő.

Egyébként miért kifogásolja bárki is azt,hogy az állatvédők pénzt kérnek a mentett kutyáik orvosi és egyéb ellátására?

Mennyivel jobbak a kutyaviadalosok?Azok is pénzért csinálják.Csak míg előbbiek mentenek,utóbbiak csak kárt tesznek.

2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/201 anonim ***** válasza:
32%

Komolyan, valaki azt hiszi hogy ez a pénz csak és kizárólag az állatokra lesz fordítva?


Egyébként hogy tudom már ki vagy, megértem a fejbelövős frusztrációd eredőjét. :-DDD

2013. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/201 anonim ***** válasza:
53%

"Mondjuk érdekes, hogy amikor felhoztam Dawkinst azt hitted hogy édesanyádat szidom, de kicsire nem adunk. "


nah te sem vagy normális. kérlek idézd már be amiről itt beszélsz mert érdekes mód én nem emlékszem ilyenre. lehet azért mert meg sem történt, drága intelligens pitek tökéletes szakértője.


mellesleg attól mert erről a szerzőről még nem hallottam az miért fáj neked. tudnék én is ajánlani neked nem egy könyvet ... áh angolul se tudsz ugyhogy minek?

2013. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/201 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenesetre küldtem pénzt,mert bízom abban,hogy valóban arra a kutyára költik.

Szerinted miből finanszírozzák az ellátásukat,ha nem adományokból?

A kutya rendszeres orvosi ellenőrzés alatt áll és jobb dolga van,mint eddig bármikor életében.

Ha ehhez adományt kérnek,hát tegyék.

2013. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/201 anonim ***** válasza:
19%

Ja, a kutyaviadalosok nem másról tarhálnak, hanem ellátják maguk a kutyáikat és nem akarják szentként beállítani magukat.


Na de komolyan. Milyen állatokhoz értő ember megy be egy istállóba ami tele van száraz szalmával, hogy ott ég a szájában a cigi?


És úgy nyúl az állathoz hogy közben füstöl? És ez ért fantasztikusan a kutyákhoz?

2013. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!