Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM...

S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM PUSZTUL EL UGYE?

Figyelt kérdés

A kutyám (puli 1 éves)

Rosszul van erőlködik guggol az udvaron de nem jön neki semmi ez gondolom székrekedésre utal ... Látom hogy elég rosszul van mert már nem is örül nekem amikor kimegyek hozzá lép 2őt és lefekszik ! És eléggé furán viselkedik !!! Délután olyan 4-5 körül tudom csak elvinni állatorvoshoz de addig ugye nem pusztulhat el ? Esetleg nem is rosszabbodhat az állapota UGYE ??!



2013. aug. 9. 10:08
1 2 3 4
 1/32 Imola Ágnes ***** válasza:
89%
Lehet székrekedés, vagy férgesség, vagy bármi más. Remélhetőleg nem rosszabbodik délutánig, ha csak ezek a tünetek nem hiszem, hogy elpusztulna. Adj neki vizet, és tartsd hűvös helyen.
2013. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Oké az udvaron van a fenyők alatt ott hűvös van eléggé de mi van ha nem is székrekedés hanem inkább hasmenés és azért guggol le mert görcsöl a hasa ? Megnéztem a farka alatt és kicsit olyan kakis neki de ilyen hígabb
2013. aug. 9. 10:14
 3/32 anonim ***** válasza:

Lehet bélelzáródás is. Azt nem tudom megmondani, hogy kibírja-e délutánig, de ha bélelzáródás, akkor jobb lenne minél hamarabb orvoshoz vinni.


Mit evett? Kapott sok csontot?

2013. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Imola Ágnes ***** válasza:
Délután a doki megmondja. Addig a víz a legfontosabb... nem ajánlanék semmi mást, míg nem biztos, hogy mi a gond...
2013. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
3as vagyok. Ha hasmenése van, akkor annak a nyomait (a kakit) látnád az udvaron. Nem gondolod? Amúgy meg, ha az van neki, akkor lehet valamilyen fertőzés is (bélfertőzés, parvo, stb.)
2013. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
CSONTOT TEGNAP EVETT ! Nem tudom mennyit evett meg és mennyit ásott el de adtunk neki csirkecsontot ! Nagyon aggódom érte mert most is ott erőlködik a kapuban :((
2013. aug. 9. 10:25
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
kedves utolsó a székrekedés nem hasmenést jelent... hanem pont ellenkezőleg, hogy nem tud kakilni.
2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hasmenés mert nem látok nyomokat !
2013. aug. 9. 10:25
 9/32 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb kerüljön orvoshoz, addig meg legyen hűvös helyen, sok víz, tudjon inni, és simogasd.
2013. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Vagy hívd ki az állatorvost házhoz.
2013. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!