Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM...

S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM PUSZTUL EL UGYE?

Figyelt kérdés

A kutyám (puli 1 éves)

Rosszul van erőlködik guggol az udvaron de nem jön neki semmi ez gondolom székrekedésre utal ... Látom hogy elég rosszul van mert már nem is örül nekem amikor kimegyek hozzá lép 2őt és lefekszik ! És eléggé furán viselkedik !!! Délután olyan 4-5 körül tudom csak elvinni állatorvoshoz de addig ugye nem pusztulhat el ? Esetleg nem is rosszabbodhat az állapota UGYE ??!



2013. aug. 9. 10:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Oké az megvan de nem nagyon akar inni szóval bevizeztem a száját hogy azt lenyalogassa és addig is folyadékhoz jusson
2013. aug. 9. 10:37
 12/32 A kérdező kommentje:
Én kihívnám de 4től rendel péntekenként !! :(
2013. aug. 9. 10:37
 13/32 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem hívod fel az állatorvost, hogy szerinte mi baja és addig is amíg nem tudod elvinni mit tehetnél? Ha otthon vagy vele akkor miért nem viszed most orvoshoz? Ha a te orvosod nem rendel csak délután akkor viszed máshoz, nem hiszem, hogy az egész környéken csak egy orvos lenne. Az is lehet, hogy bélcsavarodása van, mert akkor is szoktak próbálkozni kakilni vagy hányni és nem jön semmi. Ha az akkor akár pár óra alatt elviheti a kutyát.
2013. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Kérlek ne ijesztgess épp elég bajom van hogy csak 4kor tudom elvinni az állatorvost próbáltam hívni de ki van kapcsolva :(
2013. aug. 9. 10:43
 15/32 sippara ***** válasza:
Lehet sima székrekedés, de lehet bélelzáródás is, vagy bármi más gond a csirkecsonttól, minél hamarabb orvoshoz kéne jutnia, ha kihívod, azzal valószínűleg pont nem érsz semmit.
2013. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, sajnálom én is a kutyust, csak szóltam, hogy akár eléggé sürgős is lehet a helyzet és nem biztos, hogy jó dolog megvárni a délutánt. Nézz a neten másik orvost és hivd fel azt, bármelyik orvost felhivhatod, nem muszáj a sajátodat. De biztos van másik orvos a közelben aki nem csak 4-től rendel és elvihetnéd ahhoz.
2013. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Akiteki ***** válasza:
Bélcsavarodásnak más tünetei is vannak, mondjuk akkora lenne a hasa, hogy feltűnő. Ha bélelzáródás, akkor sem fog 4.ig meghalni, csak szenved. Volt már nálam olyan kutya, aki csak másnap jutott orvoshoz.
2013. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Felhívtam egyet az meg azt mondja hogy várjak egy kicsit h mi lesz és ha nem lesz jobb csak akkor vigyem el Ez nem vesz komolyan bakker ! még majd később megpróbálom elvinni az én állatorvosomhoz mert lényegében a rendelője háznál van és ha azt mondanám hogy vészhelyzet volt !
2013. aug. 9. 10:54
 19/32 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni milyen rossz lehet :/ Nekem is volt ilyen még egy régebbi kutyámnál, átköltöztünk másik városba és persze rá egy hétre este rosszul lett a kutyám, nyüszögött, fel alá járkált, fel volt puffadva, felváltva próbált kakilni, hányni, egyik sem ment. Nem ismertem se a várost, se az állatorvosokat, neten próbáltam keresni ügyeletet, de nem találtam sehol, már kb nem láttam az idegtől meg a pániktól és lehet azért nem találtam, amelyik orvost próbáltam hivni mind ki volt kapcsolva, egész éjszaka virrasztottam és halálra izgultam magam, végül nagy nehezen álomba nyüszögte magát. Reggel máris vittem az első elérhető orvoshoz, de reggelre elmúlt minden tünet. Az orvos átvizsgálta és mondta, hogy nem tudja mi baja lehetett, de teljesen egészséges, ha mégis lenne megint bármi tünet akkor vigyük vissza. Semmi nem volt, fogalmam sincs mi volt vele, de olyan ideges azóta se voltam soha :(
2013. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni milyen rossz lehetett :(

Most nagyon ideges vagyok felhívtam még egyet HÁT NEM KI VAN KAPCSOLVA ???! Szegény kutyus most járkál fel alá a kertben és annyira ideges vagyok hogy nem tudok semmit sem tenni érte !

2013. aug. 9. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!