Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM...

S. O. S SEGíTSÉG ADDIGRA NEM PUSZTUL EL UGYE?

Figyelt kérdés

A kutyám (puli 1 éves)

Rosszul van erőlködik guggol az udvaron de nem jön neki semmi ez gondolom székrekedésre utal ... Látom hogy elég rosszul van mert már nem is örül nekem amikor kimegyek hozzá lép 2őt és lefekszik ! És eléggé furán viselkedik !!! Délután olyan 4-5 körül tudom csak elvinni állatorvoshoz de addig ugye nem pusztulhat el ? Esetleg nem is rosszabbodhat az állapota UGYE ??!



2013. aug. 9. 10:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Főtt csirke csontot adtál neki? Mert az bizony az arra érzékenyeknél, főleg ha sokat eszik belőlle okoz ilyen gondokat. Én nem is adok már neki csak nyersen, akkor nincs baj. Szerintem mostmár ne kisérletezz, de én ilyenkor langyos olajos vizet szoktam itetni vele. Az mindíg megkönnyíti a dolgot.
2013. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Akiteki ***** válasza:
Én nem adnék neki semmit a sima vizen kívül, amíg orvos nem látta.
2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félre érthető voltam, szerintem se adjon semmit. Mivel a saját kutyámat ismerem, én ezt szoktam csinálni és nálla szerncsére működik.
2013. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Csirke csontot NEM SZABAD kutyának adni!
2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

24-es ez butaság, kb annyira mint hogy nem lehet nyers hússal etetni. Olvass utánna a BARF vagy a PREY etetésnek. Főve nem lehet csöves csontot adni mert szilánkosra törik, és sérülést okozhat. Nyersen gond nélkűl adható a csirke comb csont is.

Kérdező, hogy van a kutyád, doki mit mondott?

2013. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Úúú hát amire elvittük semmi baja sem volt :) a doki azt mondta h valószínűleg a végbélnyílásnál a szőr össze volt csomósodva és ettől nem ment neki azóta már jól van :)
2013. aug. 10. 10:06
 27/32 anonim ***** válasza:
Örülök:-)
2013. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 FotelPunk válasza:

tudom, hogy már késő, de csak most láttam a kérdést és a válaszokat

Az egyik első ARANYSZABÁLY kutyának soha a büdös életben ne adj csirkecsontot, mert az csövescsont, ami nagyon könnyen törik, és megakadhat a torkán, vagy a beleiben! tapasztalatból mondom!

2013. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz a csirke csonttól sem, ha nincs megfőzve.


Nekem most evett pontyot.. attól se lett semmi baja...

2013. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nyersen teljesen mindegy milyen csontot kap, semmi gondot nem okoz.

Ha meg van főzve akkor okoz gondot.

2013. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!