Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a haszna egy kutyának?

Mi a haszna egy kutyának?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mer az osztálytársaim szerint hasznos de én szerintem meg nem és itt a családoknál lévő kutyákra gondolok.
2013. aug. 9. 21:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
70%
szereted te az állatokat? szerintem téged nem lehet meggyőzni ezzel kapcsolatban..
2013. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
90%
A fenti hozzászólókkal teljesen egyetértek, csak ismételni tudnám, amit leírtak. Barát, társ, játszópajtás, hallgatóság, gyógyító lény. Felelősségteljes gazdinak tényleg a legjobb barátja! Jól gondolom, hogy nem volt még kutyád?
2013. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%
nem elég ezreket költeni a kutyádra, foglalkozni kell vele, és nem ütni verni, ordibálni vele, akkor nem harap meg soha!
2013. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Az a kutya harapja meg a gazdáját, amelyikre nem költenek ezreket, sőt, semennyit...

Egy kutya nagyon hálás, jó barát,feltétel nélkül szeret, és mindig ad egy újabb esélyt...

Amelyik megharapta a "gazdáját", mert úgy bánt vele, azt elviszik más környezetbe, szeretettel nevelik, és meghálálja, nem harap (!), mert náluk mindig tiszta lappal indul az ember...Kérdezem én: Mi haszna egy gyereknek? (legalább ilyen értelmetlen a kérdés...)

2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
96%

Elég furát kérdezel, igazából nehéz megmondani mi haszna, hiszen nem haszonállat, azon túl hogy házőrző.

Számomra olyan a kérdés mintha azt kérdeznéd mire jó egy testvér vagy egy barát.

2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Egy valamiben egyet értek az pedig a betegség erre tényleg jó de szerintem futkározni vele meg minden szerintem ez hülyeség.inkább elmegyek a családdal közös programokat csinálni minthogy én egy kutyára pazaroljam azt az időt.a másik ház őrzésre a kutya sz.r.már bocs hogy így fogalmazok.egy kis méreg,hangtompítós puska... és kész a nyúvasztott kutya.nekem már annyi bosszúságot okoztak a kutyák hogy csak na.hiába volt vele foglalkozva meg minden a baromfiakat megölte a tavat szétszedte a kerítést átugorta este nyivákolt rengeteget esznek ha el lett engedve elcsavargott nem fogadott szót egy valamire jó volt macskát irtani.másra nemigen
2013. aug. 9. 22:04
 17/46 anonim ***** válasza:
96%

Mentett "harci"kutyáim vannak,egyikük ráadásul idősödő felnőttként került hozzánk olyan helyről,ahol igen rosszul bántak vele.És jéééé,egyiküknek sem jutott soha eszébe,hogy minket megharapjanak.

Ágyban alszanak,agyon vannak kényeztetve,mindent megkapnak,amire szükségük van.

2013. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
97%
ott sem a kutya volt a hibás, el kell, hogy keserítselek, hanem te és a családod. Ha az a kutya normálisan meg lett volna nevelve és ki lett volna fárasztva fizikailag is és lelkileg is, eszébe nem jutott volna ilyeneket csinálni. Egyszerűen hajtotta az ösztöne és a fölösleges energiája, unatkozott..
2013. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
97%

1 antiszoc vagy azért nem kedveled az állatokat, 2 ebből adódóan nem tudtad meg nevelni azt amid volt, ezért csinálta azt amit.

Eleve hogy így állsz hozzá hogy mi haszna.

És neked mi hasznod van, ha ennyire kevés benned az érzelem?

2013. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%

Én most jöttem Mantrailig tréningről. Hidd el, az elveszett ember kurv-@ra tud örülni annak, ha egy kutya ott ugat felette és jön vele a mentő személy is. És egy csa kegy a millió dolog közül, amire jó egy kutya.


Attól, h te annyira alkalmatlan vagy a nevelésre, h még egy tücsköt se adnék neked, nem a kutya a sz-@r.

2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!