Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a haszna egy kutyának?

Mi a haszna egy kutyának?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mer az osztálytársaim szerint hasznos de én szerintem meg nem és itt a családoknál lévő kutyákra gondolok.
2013. aug. 9. 21:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%

Megfogadtam, hogy nem fogok erre az idióta kérdésre válaszolni...

Az előttem válaszolók már mindent leirtak kb. Egyet értek velük. Megint az emberiség egyik diszpéldányával állunk szemben... De el kell, hogy szomoritsalak, te alkalmatlan vagy bármilyen kutya nevelésére, nem a kutyára kellene ezt fogni, de hát az egoizmus. Tipikus emberi gondolkodás, minden szar, csak én vagyok a jó, mindent jól csináltam, a kutya volt a szar. Na persze...

És már megint a huskyk..:D Az én két tündérbogaram érdekes, hogy milyen jól viselkedik, pedig nincs kinyalva a seggük, csak megkapják a normális körülményt amire szükségük van. És ha másban nem is értek veled egyet kérdező, de abban igen, hogy kutyát soha ne tarts, sőt légyszives semmilyen állatot, a közelükbe se menj, mindenki jobban jár.

A másik dolog még, hogy ezt a kérdést miért kellett ide kiirni, provokálásnak? Ennyire unalmas a kutya nélküli életed? Igazán érzelmileg szegény ember lehetsz meg szűklátókörű, ha azt hiszed, hogy csak az a normális amit te gondolsz, és annyira érthetetlen, hogy más miért szereti az állatokat.

2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerek olyat, aki nem szereti az állatokat, de rajtad még ő is kiakadna.
2013. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%

7 kutyát eltávolitottál meg még ami van állat az sem ússza meg sérülésmentesen? Jól felkéne téged jelenteni... Csak szerencséd, hogy ilyen lemaradott országban élünk..

És még ez nevezi magát jó embernek, eszem megáll.

2013. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
93%
kinnyukban. omg.:D ezt még olvasni is rossz volt:D
2013. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondtad az előbb is, hogy nem érdekel még is olvasod meg ontod magadból a hülyeséget. Remélem, hogy te sem fogsz mindent sérülés nélkül megúszni, én csak annyi fájdalmat kivánok neked mint amennyit te okoztál más élőlényeknek, sem többet, sem kevesebbet. Úgy gondolom ez reális. Remélem, hogy tovább szaporodni sem tervezel.

De még mindig nem értem a kérdés lényegét, nem érdekelnek a válaszok, most már el sem fogod olvasni, minek is irtad ki?? Nagyon unalmas lehet az életed, ha ennyire ráérsz olyasmivel foglalkozni, ami nem érdekel. Szánalmas vagy.

2013. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%

5 kilós kutyusom van, lakásban lakik.

Az elmúlt 6 évben, amióta velünk van, sokkal vidámabb minden. Imádok reggel arra kelni, hogy a kutyusom ül velem szemben, és csak arra vár, hogy kinyissam a szemem, akkor azonnal odabújik hozzám. Aztán fölkelünk, ő átrohan a szüleim szobájába, beugrik közéjük, és ők is nevetve kelnek föl. Akármikor, akárki ránéz, elmosolyodik itthon, és szól hozzá két kedves szót, vagy megöleli.

Ha sétálunk, akkor a legtöbb emberhez odamegy, és mindenki mosolyogva simogatja meg. Ha utazunk bkv-val, akkor valaki mindig odajön, megkérdezik, hogy megsimogathatják e.

Tudod milyen csodálatos érzés, amikor jönnek veled szembe vadidegen emberek és látod, hogy felderül az arcuk, ha csak 3 másodpercre is?

A mellettünk lévő játszótérre mindig be kell mennünk a délutáni séta után, hogy a kisgyerekek és a szüleik is megsimogassák, mert imádják őt, és a kutyusom is nagyon szereti a gyerekeket.


Lehet, hogy nincs több haszna, de a barátok nem is arra valók, hogy hasznot húzzunk belőlük. És aki ilyen rengeteg szeretet és vidámságot tud adni (nem csak nekem, hanem rengeteg embernek), az szerintem önmagában egy csoda.

2013. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
96%

Időről időre azt mondják nekem: Ébredj fel, ez „csak egy kutya”! – nem értik, miért teszi meg az ember ezeket az utakat, miért invesztál ilyen sok időt és érzést, vagy miért veri magát költségekbe, amelyek a „csak egy kutyá”-val járnak.


Legbüszkébb pillanataimból néhányat a „csak egy kutyának” köszönhetek. Sok óra telt el, amikor egyedüli társaságom „csak egy kutya” volt, de egyetlen pillanatig sem éreztem magamat mellőzve vagy egyedül.


Életem egyik legszomorúbb pillanatát a „csak egy kutya” idézte elő, és a sötét napokban a „csak egy kutya” volt az, akinek barátságos érintése jóleső érzéssel töltött el, és erőt adott átvészelni azt a napot.


Ha te is azt gondolod, hogy ez „csak egy kutya”, akkor feltehetően olyan mondatokat is ismersz, mint „csak egy barát”, „csak egy napfelkelte” vagy „csak egy ígéret”.


Ez „csak egy kutya”, aki barátságból, bizalomból és merő hamisítatlan örömből a lényeget hozza az életembe.


„Csak egy kutya” felébreszti bennem a részvétet és a türelmet, ami engem jobb emberré tesz.


„Csak egy kutya” vesz rá arra, hogy korán keljek, hosszú sétákat tegyek, és vágyakozva tekintsek a jövőbe.


Ezért számomra és az olyan ember számára, amilyen én vagyok, ez nem „csak egy kutya”, hanem minden remény és jövőbeli álom megtestesítője, kedves emlékek és a jelen tiszta élvezete.


A „csak egy kutya” megmutatja bennem a jót, és eltereli a gondolataimat. Remélem, hogy mások is megértik egy napon, hogy ez nem „csak egy kutya”, hanem valami, ami nekem emberiességet kölcsönöz, és többé tesz, mint „csak egy ember”.


Tehát ha legközelebb hallod azt a mondatot, hogy „csak egy kutya”, akkor mosolyogj, mert ők ezt „csak” nem értik. Ha a szemébe tekintesz, elfelejted minden félelmedet, gondodat, szomorúságodat és problémádat, mert a kutyák nekünk olyan szárnyakat adnak, amelyek nekünk soha nem voltak és soha nem lesznek.

2013. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
93%
Régen bizony haszonállat volt. Ezért is vannak terelőkutyák, vadászebek, jó őrzők. A mai kor hozománya, hogy most már házi kedvenc.
2013. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 zsuzsabazsa ***** válasza:
96%

Én vissza kérdezek.

Mi haszna van a társadalomnak benned?

Ha erre tudsz megfelelő választ adni akkor elárulom mi a haszna a kutyának.

2013. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek más okokból hasznos a kutya.Akinek nem az,lehetőleg van olyan értelmes,hogy ne is tartson.
2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!