Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsgálattal ki lehet mutatni...

Vizsgálattal ki lehet mutatni a here rákot? Ha igen kb. mennyi a vizsgálat ára?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves ivaros kan kutyám. Már korábban is észre vettem, hogy a zacsiján van egy fekete folt, de most észre vettem, hogy több is van rajta. Kb. 35 kg
2013. aug. 10. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki lehet mutatni vizsgálatokkal a daganatokat (mintavétellel 100%-ban megállapítható, hogy daganatos elváltozásról van-e szó).

Szerintem viszont inkább csak pigmentálódásról lehet ott szó,persze látatlanban nehéz nyilatkozni.

A legbiztosabb, ha megmutatod azért állatorvosnak. Ha jó fej, és azok tényleg csak pigmentfoltok, akkor nem fog elkérni semmit a vizsgálatért. Ha viszont tényleg daganatnak tűnik, akkor ivartalanítani fogják, és az elváltozott részből szövettani vizsgálattal kimutatják, hogy jó, vagy rosszindulatú az elváltozás (illetve annak típusát leírják, amiből ez kiderül). Szerintem ennek az ára 10-20 ezer forint között/körül mozog (pár ezer a szövettan). De sokban függ a klinikától a költség.

2013. aug. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsuzsabazsa ***** válasza:
A hererák az belül van és nem kívülről mutatkozik fekete foltként. Valszeg pigment folt. Az én kanomnak teljesen fekete a herezacskója.
2013. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!