Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre szeretném leadni a...

Menhelyre szeretném leadni a kutyámat, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Családi okok miatt sajnos le kell adjam őt, hogyan működik ez az egész?
2013. aug. 10. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik, hogy beszélsz velük, hogy át tudják e venni. De arra készülj fel, hogy kb sehol nem fogják tudni vállalni, mert minden menhely tömve van.

Inkább adj fel hirdetést neten, facebookon.

2013. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Odaviszed a menhelyre, elmondod, hogy mit akarsz ők meg közlik, hogy nincs hely, vidd haza a kutyádat.


Jobban jársz, ha meghirdeted ingyen elvihetőnek és csak ivartalanítva adod oda az új gazdának.

2013. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok, de ha szabad megkérdeznem mi az ok?

nem lehet ezen segíteni? mindenképpen a menhely az egyedüli megoldás szerencsétlen jószágnak?

2013. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

meghírdettem már több helyen is, hogy ingyen elvihető de még senki nem jelentkezett, hogy szeretné


3 az ok az, hogy szétfoszlik a család még azt sem tudom velem mi lesz de sajnos így nem tudom a kutyust tovább bevállalni

2013. aug. 10. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:

ó hát nagyon sajnálom :(


és az sem megoldható hogy valahol ideiglenesen elhelyezd addíg amíg rendeződnek körülötted a körülmények?


félre ne érts, természetesen én nem tudhatom hogy milyen helyzetben vagy, és nem is ráderőszakolni akarom a kutyust de gondolom szereted a kutyusodat és lehet hogy a menhellyel egy olyan végleges döntést hozol amit később megbánhatsz. főleg ha az a kutyus belopja magát más szívébe.

2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
perzse, hogy szeretem és remélem jelentkezik valaki a hírdetésre mert szívesebben adom oda valakinek mint, hogy menhelyre vigyem, az a baj, hogy már rengetegszer volt ilyen probléma eddig mindig megoldottuk de van egy pont ahol már nem lehet úgyhogy az lesz neki a jobb ha egy új gazdit találunk neki
2013. aug. 10. 10:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az országban olyan mehely, ami csak úgy fogadná. Mindenhol átlag fél évre előre várólista van.


És igen, az ingyen elvihető kutyák sem kelendőek már.

2013. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen kutya?
2013. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felhívsz több helyet és várólistára tesznek.Legyen rendben az oltása,bolha és féregtelenítés.Ha belefér legyen ivartalanítva,mert így könnyebb helyet találni.Ha dob rajta a kozmetika sem ártana,csodát művel.Intenzíven hirdesd több oldalon is,legyen mindig elől a fotója.Csak így tudod az esélyit növelni.
2013. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
talán facen is lehetne mondjuk a képével megosztásokkal hirdetni.
2013. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!