Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek? Most vigyem-e orvoshoz messzire, vagy várjam ki a délután 5 órát amíg nyit a közeli?

Figyelt kérdés

Délután 5-kor nyit a doki, akkor megyünk. Addig is hátha tudtok segíteni mi a baj.


Kedvtelen, nincs étvágya, láthatóan nehezére esik járni és még felkelni is. Kicsit hányt és a széklete is híg, reggelre be is csinált a lakásba amit sosem szokott. Amikor fekvés közben helyezkedik, nyüszög.

Péntek este kezdődött, de akkor még nem aggódtam, mert még nem voltak durvák a tünetek, volt már ilyen, sima gyomorrontásnak tűnt. Másnapra jobban is lett, de aztán estére megint rosszul lett. Azóta egyre rosszabb. :(

Annyira aggódom érte. :( Mi lehet a gond?


Szerintetek várhatok 5-ig, vagy menjünk ügyeletre?

Van innen egy olyan 30-40 perc buszozásra, de nem tudom hogy mennyire lenne neki gáz ezt végig zötyögni ebben a melegben. Illetve a szokásos dokink, akiben megbízom, itt van két sarokra, de vasárnap csak 5-kor nyit. :( Nem tudom mi a jobb most neki...


2013. aug. 11. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most már várd ki azt az 5 órát, nehogy buszoztasd, ha még a helyezkedés is fáj neki. De mindenképpen vidd el dokihoz, akkor is, ha látszólag jobban lesz, mert szegény péntek óta beteg :(
2013. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és ma ne adj neki enni, viszont figyelj oda, hogy igyon.
2013. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sippara ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokitokat, add elő a történetet, majd ő eldönti, megvárjátok-e az ötöt.
2013. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, hívtam is, de nem vették fel. :(
2013. aug. 11. 12:22
 5/12 A kérdező kommentje:

Tegnap ivott rendesen, de ma még nem láttam inni. Mondjuk ettől függetlenül ihatott, nem tudom.

Van itthon fecskendő, megitassam azzal? Vagy ne kínozzam vele?

2013. aug. 11. 12:25
 6/12 A kérdező kommentje:

Elértem a dokit. Azt mondta ráérünk várni 5-ig. Ne adjak neki enni, inni pedig csak híg kamillateát.

Mielőtt bárki ezzel jönne hozzátenném, hogy nagyon megbízható orvos, évek óta hozzá járunk, biztosan nem azért mondta ezt, hogy hozzá vigyem a pénzt. Úgyhogy várok.

De nagyon aggódom. :(

2013. aug. 11. 12:32
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát nem bírtam magammal, hívtam egy taxit és elmentünk ügyeletre. Elég komplex a dolog, semmi sem biztos még, úgyhogy nem részletezném, hosszú lenne. Valószínűleg könnyen, de előfordulhat, hogy egy nehezebben kezelhető probléma.

Mindenesetre életveszélyben nincs és ez a lényeg. :)

És már most sokkal jobban van mint volt. nem 100%-os, de láthatóan jobb.

2013. aug. 11. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:
majd írj h mi van a kutyussal.engem tuti h megevett volna az ideg ötig.
2013. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát engem is itt evett, azért mentem végül. Mint kiderült feleslegesen, de nem bántam meg, csak itt stresszeltem volna órákon át, ami neki sem jó.
2013. aug. 11. 21:08
 10/12 A kérdező kommentje:

Most már jól van a kutyus. :)

Durva, hogy vasárnap délelőtt még azt hittem meg sem marad, tegnap estére meg már semmi baja nem volt. :)


Nem derült ki, hogy mi volt a baj. Tüneti kezelést kapott kb minden létező dologra (gyulladáscsökkentő, hányáscsillapító, antibiotikum, görcsoldó....)és rendbe jött. Tegnap vissza vittem a dokihoz, már gyógyszert sem adott neki.

Rejtély hogy m volt ez, de a lényeg, hogy elmúlt. :)

2013. aug. 13. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!