Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek? Most vigyem-e orvoshoz messzire, vagy várjam ki a délután 5 órát amíg nyit a közeli?

Figyelt kérdés

Délután 5-kor nyit a doki, akkor megyünk. Addig is hátha tudtok segíteni mi a baj.


Kedvtelen, nincs étvágya, láthatóan nehezére esik járni és még felkelni is. Kicsit hányt és a széklete is híg, reggelre be is csinált a lakásba amit sosem szokott. Amikor fekvés közben helyezkedik, nyüszög.

Péntek este kezdődött, de akkor még nem aggódtam, mert még nem voltak durvák a tünetek, volt már ilyen, sima gyomorrontásnak tűnt. Másnapra jobban is lett, de aztán estére megint rosszul lett. Azóta egyre rosszabb. :(

Annyira aggódom érte. :( Mi lehet a gond?


Szerintetek várhatok 5-ig, vagy menjünk ügyeletre?

Van innen egy olyan 30-40 perc buszozásra, de nem tudom hogy mennyire lenne neki gáz ezt végig zötyögni ebben a melegben. Illetve a szokásos dokink, akiben megbízom, itt van két sarokra, de vasárnap csak 5-kor nyit. :( Nem tudom mi a jobb most neki...


2013. aug. 11. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak dettó ugyanez a baja, ma reggel, illetve tegnap este vettem észre. :( Nincs hasmenése, és nem is nyüszög, de nagyon lever, és szomorúan néz ki, ivott, de nem evett...
2013. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A levertség, étvágytalanság sok komoly betegség tünete is lehet. Mi könnyen megúsztuk, de ki tudja a te kutyusodnak mi a baja...
2013. aug. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!