Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beaglet válasszam? Segítség!

A beaglet válasszam? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy beagle kutyát és mindig azt olvastam, hogy nem ajánlják első kutyának, de én nagyon szereteném most mit tegyek??? A beaglet válasszam?

2013. aug. 11. 13:16
1 2
 11/18 anonim válasza:
tehát a 7-es állítása hamis :D megint a 4-es voltam
2013. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
akkor úgy tűnik nekem csak szerencsém van ezzel a kettővel...
2013. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

1.-nek: azért nem veszem meg mert anyuméktól függ.

Amúgy nem tudna sehol sem kibújni, mert van a kerítésünk és még azon is van egy rács. köszi a válaszokat

2013. aug. 11. 17:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Láttam írtátok, hogy mondjuk a lablador az jobb választás. Az meglehet hogy jobb választás, de én nem szeretnék nagytestű kutyát azért gondoltam a beagle-re, mivel ő közepes testű.
2013. aug. 11. 19:27
 15/18 anonim válasza:
hát aa labrador sem olyan nagy testu.. nézd meg a német dog-ot :D na az kolyok kutyaként olyan mint egy 1 éves labrador :D
2013. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A labrador se olyan nagy testű.Az én labradorom közepes,nem nőt meg. :)
2013. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem beagle volt az első kutyám és az lesz utolsó is amíg ver a szívem. Nem tudnék már beagle nélkül élni.
2013. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is első kutyám a beagle. Imádom!

Igazi kis örökmozgó, életvidám kutyus, nem ugat folyton, szóval nem idegesít:)

Igaz, hogy szökős fajta, a kaput kulccsal kell zárni, minden rést becsinálni, mert minden alkalmat megradad.

Talán kissé makacs, és nehezen tanítható, de ha törődsz vele, nem lesznek ilyen gondok.

Mindenképpen ajánlom, annyi örömet okoz, hogy az mindenért kárpótol :)


Bármilyen kérdésed lenne, írj privát üzenetet, nagyon szivesen válaszolok. :) Ez alatt a 6 év alatt mondhatni igazi beagle-szakértő lettem :D

2013. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!