Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy elaltatattam a kutyám?

Figyelt kérdés
Pénteke volt egy hete, hogy elaltattam a kutyám, de lelkiismeret furdalásom van miatta.
2013. aug. 11. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk a cicánkat kellett elaltatni. Hónapokig mardosott a bűntudat de az mindig könnyített a lelkemen hogy ha nem altatjuk el akkor csak tovább szenved és a szemünk láttára hal meg.


Próbálj erre gondolni, hogy számára a legjobban döntöttél.

2013. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor lehetne jogosan bűntudatod,ha nem tetted volna meg.Láttam már borzalmas állapotú,gyógyíthatatlan beteg kutyákat,akiket a tulajdonosuk azért nem altatott le,mert sajnálta őket.Volt,akinél végül én könyörögtem ki az altatást,mert a kutya pokolian kínlódott hónapok óta.Végbélrák,kifordult vérző végbél,kutya ősöreg volt.A kozmetikusuk azt mondta nekik,ez fajtabetegség,ne törődjenek vele.Fél évembe került,mire rábeszéltem őket az altatásra,én voltam ott a kutyával végig.

Na ez az állatkínzás.

2013. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy már nem szenved de leht kellett volna engednem, hogy végig járja az útját. Jajj rettenetesen hiányzik.
2013. aug. 11. 21:17
 14/15 anonim ***** válasza:
szegény kutya. Jól döntöttél, hogy elengedted. Igy már nem fáj neki semmi!!:(
2013. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A helyzetet nézve ez volt a - nem jó, hanem - kevésbé rossz döntés. Mert van, amikor nincs "jó" döntés.

Ezt néha meg kell tenni. Láttam mérgezett cicát agonizálni, órákig, napokig, dőlt belőle a vér, vért köhögött, szörcsögött, borzalmas volt, nem bírtam végignézni. Neki megváltás lett volna az altatás, de a gazdái hagyták végig kínlódni. Pedig állatbarátok voltak, nem tudom, miért nem altatták el. Én viszont soha nem fogom elfelejteni a könyörgő szemét, simogattam, beszéltem neki, mondtam, nemsokára könnyebb lesz, persze ez semmit nem ért. A szívem szakadt meg. Tényleg olykor jobb röviden szenvedni, és gyorsan bevégezni.

2013. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!