Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik-e az állatok között...

Létezik-e az állatok között homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Tegnap már volt egy ilyen kérdésünk, de törölték, pedig ez nekünk nagyon fontos!

Röviden leírom a tényállást: van két kutyánk egy tacskó és egy németjuhász (mindkettő kan) a tacskó folyamatosan orálisan elégíti ki a németjuhászt, és közben lassan mennek. Ez baromi gusztustalan. Mi a fenét csináljunk? Elzárással is próbálkoztunk már, de akkor destruktívvá váltak.

Tényleg elkelne a segítség!



2013. aug. 12. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás segíthet.
2013. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látod??? Végre egy gondolkodó ember! Köszönöm szépen!:)
2013. aug. 12. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Magadtól is rájöhettél volna!
2013. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sippara ***** válasza:
55%
Azért ha már úgyis dokinál vagytok, én megnézetném a jucit, nincs-e valamilyen fertőzése, ami miatt a másik nyalogatja a nemiszervét. Homoszexualitás ettől függetlenül létezik kutyák között (is), de nem hinném, hogy a ti problémátok szexuális eredetű.
2013. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Én is inkább vmi betegségre gondolnék első körben, nem homoszexualitásra.
2013. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az én kutyámnak is nyaldosták már a kukiját, mégsem ivartalanítottam.

A Német juhászodnak tetszik ezért hagyja. Legközelebb ha a tacsi csinálja akkor zavard el a Német juhásztól.

2013. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam elzavarni, de akkor fékezhetetlen.. rettenetes látvány ez nekem egész nap, már senki sem akar eljönni hozzám a kutyáim viselkedése miatt... Akkor a németjuhász a passzív?
2013. aug. 12. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Namost tegnap még válaszolóként szerepeltél ennél a kérdésnél. Ennyire unatkozol, hogy már magadat trollkodod, vagy most mi van?
2013. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találgatások helyett inkább vegyed fel a jelenetet és mutasd meg szakembernek.
2013. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!