Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni ha valaki...

Veina kérdése:

Mit kell csinálni ha valaki Kutya tenyésztő lehessen?

Figyelt kérdés
Tisztába vagyok vele, hogy nem egy olcsó dolog meg azzal is tisztába vagyok mi kell nekik. Állat tenyésztést szeretnék tanulni de nem tudom Kiknek kell szólni vagy mi ilyenkor a teendő. Szeretnék értelmes normális válaszokat kapni. Sértő kommentekkel meg ne zaklassatok köszi!!

2013. júl. 26. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
keresel egy megfelelő iskolát, ahol állattenyésztést tanulhatsz, Mire elvégzed, tudni fogod, mi kell ahhoz, hogy tenyésztő lehess.
2013. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik OKJ-s Hobbiállat tenyésztő képzés,nem tudom hogy ez mennyire jó,viszont kezdetnek szerintem megteszi.


Egyébként próbálj minél több kiállításra elmenni és az általad kiválasztott fajta tenyésztőivel ismerkedni.Sokat lehet így is tanulni.

2013. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőként a pénzt szerezd meg hozzá, a végzettséget néhány hónap/év alatt megszerezheted.
2013. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!