Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Várják vagy ne?

Fancsur14 kérdése:

Mit tegyek? Várják vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy 5 èves macskám ès 2 1,5 èves hörim. Szeretnèk kutyát,de anya nem engedi mert várnom kell amíg lesz felelősèg tudatom lesz. Mit tegyek? Várjak?

2013. aug. 12. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen...várjál.
2013. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben!
2013. aug. 12. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Én augusztus 2.-án kaptam meg a kiskutyám(3 hónapos)a szüleim csak most tartottak rá érettnek, mert vannak tengerimalacaim és róluk nagyon jól gondoskodtam és így meglátták a szüleim hogy alkalmas vagyok kutyára is, séta stb...13/L
2013. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
11 èves leszek. (Október 14)
2013. aug. 12. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
hogy megfelelően tudd gondozni,nevelni legalább 14 legyél ha érettebb tipus vagy (agyilag.) én sokkal éretteb vagyok a koromnál szellemileg és 14/l vagyok és most tudok csak róla gondoskodni.de arra készülj fel h egy kiskutya bepisil,bekakil,szétrág mindent.mindent.a vadi új matracomat is szétrágta.amúgy sok mindenkinek nem adnék kutyát még 20 éves korába se.addig is képezd magad,olvasgass h kell nevelni,táplálni h majd később a legjobb legyen neki.és ha úgy érzed mindent tudsz,és alkalmazni is tudni fogod ,fel vagy készülve,akkor készen állsz egy kutyusra.hisz lehet kutya nélkül élni,de minek. :)
2013. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok köszi! De nem fog sokat rágni semmit mert kinti kutya lesz ha lesz :( anya nem engedi a bentit
2013. aug. 12. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
10/11 évesen még nem állsz készen egy kutyára hogy egyedül foglalkozz vele tanítani kell sétáltatni/futtatni hiába van kert stb...13/L
2013. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ok anya is mondta hogy 12-13 lesz minimum
2013. aug. 12. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb, ha még vársz egy kicsit. Addig viszont utána olvashatnál a kutyatartásnak. :) Tudom, hogy ez néha nagyon unalmas dolog, de tapasztalatból írom, hogy első kutyánál utólag jön rá az ember, hogy sok dolgot elrontott a nevelésében.

Anyud jól teszi, hogy így gondolja, mert sajnos nagyon sok 8-10 éves gyereket látok, aki nagyon felelőtlen és a kutyáik teljesen megbolondulnak az utcán.

Volt már rá példa, hogy megkérdeztem egy lányt, hogy miért dicséri meg a kutyáját, amikor épp az enyémet támadná meg... és még csak a kérdést sem értette meg rendesen.


Nyilván nem ismerünk személyesen de (biztos ezt is sokat hallottad már) nem vesztes semmit, ha vársz még kicsit az első kutyáddal. :)

2013. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy várok. A hörikkel nem is lenne baj de a macska biztos betámadná meg sok lenne a házi +a kutya ès akkor nem tudok játszani pl sims stb.. De már jó sok könyvet olvastam de mind gagyi. Mindenki tudja hogy a kutya eszik stb.. Nèzek komolyabb könyveket. :D
2013. aug. 13. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!