Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etetés? Eddig még senki nem...

Etetés? Eddig még senki nem írta, de talán nem is olyan hülye ötlet.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a kutyám a husihoz kaphatna babáknak való pürét, almás csirkés. répás,rengeteg féle van és azok gondolom elég egészségesek,ha a kisbabák megehetik akkor a kutyámnak is jó lenne nem? Azért gondoltam rá, mert egyszerűbb lenne azt venni mint külön a zöldségeket és még turmixolgatni mindennap. Ti mit gondoltok? Adnátok ilyet a kutyátoknak?
2013. aug. 13. 08:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek :) Aki nyers hússal etet (én is) az arra esküszik, aki meg megfőzi az úgysem fog soha nyerset adni. De a kérdés a zöldség pótlásról szólt, nem is a húsról :)
2013. aug. 13. 11:43
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mennyibe kerül a bébikaja, de szerintem drágábbra jön ki, mintha megveszed a nyers vagy fagyasztott zöldséget.


Ágnes pedig nyugodtan főzze ki az összes vitamint a húsból, az ő dolga.

2013. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hülyeség, az én kutyám is kapott, amikor gyerek volt a családban. A maradékot mindig neki adtuk.

De nekem azzal sincs bajom, hogy nyersen adom neki az almár, sárgarépát, stb. gy szerintem még jobb + a rágóizmai is dolgoznak.

2013. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Jobb a nyers zöldség, olcsóbb is, de én nem nagyon eszek zöldségeket, gyümölcsöket, leginkább csak a kutyáknak veszem. Havi 8-10 ezret rászánnék a pürére, az heti 2 napot jelent, a másik 5 napon kapják majd ugyanúgy a turmixot,talán vagy 1-2 napi adagot le tudnék fagyasztani nekik, máris megkímélem magam a mindennapi macerától :)
2013. aug. 13. 12:06
 25/31 anonim ***** válasza:
Én általában lefagyasztok két heti mennyiséget egyszerre. Momdjuh 3 kutyánál akik napi 60 dkg zöldséget esznek kicsit necces a bébiétel. Meg fagyasztott spenótot, sóskát veszek. Ha birod anyagilag csináld így. Azt mondjuk kalkuláld bele hogy a bébi kaja mindig főzött, párolt.
2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egyébként én az előző kutyámnak, amikor már nagyon öreg volt és beteg, akkor adtam bébipürét. Amikor már semmi mást nem evett meg, csak olyat, amit elnyalogathatott. Még tejes édes bébitápszert is, meg gyümölcsjoghurtot. Normál esetben utóbbiakat nem adnék kutyának, de nála az volt a lényeg, hogy egyen valamit, és ehhez variálni is kellett. Szegénykém. :(
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha leturmixolnál 2 napi adagot és akkor egy héten 3x kéne kinlódni csak meg mellé fagyszthatsz is le.A bébiétel nem nyers hanem hőkezelt.
2013. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
szerintem jó minőségű táp megteszi.
2014. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
miért kell pürésíteni a zöldséget? Van foga a kutyának , majd elrágja. Ilyen hülyeséget még nem is hallottam, hogy kutyának pürésíteni kell a kaját.Akkor mire használja a fogait???
2014. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jobb ha elkezdesz enni zöldséget, gyümölcsöt, ha nem akarsz beteg lenni. Akkor mit eszel?
2014. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!