Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a szebb a Golden...

Melyik a szebb a Golden retriever a Border collie vagy a beagle?

Figyelt kérdés
;D
2013. aug. 13. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy goldim és egy beagle kutyusom van :) Butaság, hogy a goldi már "unalmas".. az enyém körül tömegek szoktak ájuldozni, hogy milyen csodaszép, sorban várakoznak egy simiért :D Megjelenéste olyan, mint egy igazi hercegnő, csupa büszkeség és hibátlan tartás :) Mellette a beagle kutyum olyan, mint egy kis udvarhöpgy, szép, de egy goldit nem lehet felülmúlni. Tetszik a border is, de ő egész nap dolgozik, nekem lustább kutyák kellettek :) így is egész nap mozognak ők is + játék velem +napi 2 óra séta. Aztán.. a külső mellett fontos az ápolás, a helyes etetés is. A goldent állandóan fésülni kell, a beagle füleit naponta pucolom. A fogmosás erre nem divat, mi fogtisztító rágókákat használunk, a doki jobban dicséri, mint a kimosott szájú pudlikat :) Etetni csak táppal etetem őket, pro plan light bárányos-rizsessel, mert a golden hajlamos a csirkeallergiára (az enyémnek foltokban hullott a szőre tőle). Az etetési útmuzatónál mindig a kevesebb grammot adom, mert mindketten hajlamosak az elhízásra. A táp nagyon fontos, mert a maradéktól meg a 99% víz kutyaszalámiktól/konzervektől nem lesz a kutya foga egészséges, a bundája ragyogó. Ha nem akarsz sok pénzt áldozni a tápra, akkor ne nevelj fel még egy loncsos, hájas goldent!
2013. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a beagle :D
2013. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
beagle
2013. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
beagle
2013. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Border
2013. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Border Collie, de a Goldenek is gyönyörűek :) A Beaglet nem tartom szépnek annyira, de nagyon aranyosak!
2013. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!