Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ahol élek, ott vannak kutyasét...

Ahol élek, ott vannak kutyasétáltatok?

Figyelt kérdés
nincs még kutyám,de nagyon akarok.Ha meg lesz saját kutyám,akkor sétáltatni akarom valakivel

2012. nov. 5. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
:))
2012. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Hol élsz?
2012. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt mi nem tudjuk, hogy ahol élsz, ott vannak-e kutyasétáltatok (én).
2012. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Két kérdés tolul fel bennem, akárhogy próbálok ellenállni.

1. Ha nem akarod sétáltatni, miért akarsz annyira kutyát?

2. Hol élsz?? (Szívom a kisujjam, de semmi.)

2012. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként egy környék alapján sem fogod tudni, hogy vannak-e ott sétáltatók. Esetleg valami jómódú környéken, de egyébként nem igazán költenek ilyesmire az emberek. Inkább megoldják maguk.
2012. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Veszprém megyei vagyok. Csak mert,jobb ha kutyások sétáltatnak közös programot szerveznek
2012. nov. 5. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nekem van kutyám és sétáltatom is :D de nem arra felé lakom. Ha mész valahova pl.:suliba/munkába, barátokkal valahova, nézz körbe ha látsz emebereket kutyával akkor bizonyára mikor neked is lesz kutyád akkor fogsz találni olyat akivel együtt sétálhattok.

Lehetséges az is,hogy majd erre téved valaki aki veszprém megyei,kutyája is van és válaszol neked :)

2012. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan milyen nehéz felfogása van egyeseknek. Csak nekem egyértelmű, hogy a kérdező olyan társat keres akinek szintén van kutyája és együtt mennek esténként a kutyákkal sétálni? Nem másra akarja bízni a kutyáját.

Egyébként szerintem, ha nem valami eldugott elmaradott, kis faluról van szó akkor biztos találsz más kutyásokat. Én egy GyMS megyei faluban lakom, nem túl kicsi, nem is nagy, itt sajnos csak 3-4 állandó sétáló kutyás van, a többi kutya vagy csavarog, vagy soha nem volt még kint, vagy néha napján szép időben kiviszik.

2012. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy tegyél fel kérdést, hogy Zircen lenne-e kedve valakinek kutyát sétáltatni veled?
2012. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szacsiga ***** válasza:
100%

Ha elmész kutyasuliba, ott találsz barátokat, akikkel lehet kutyás programokat szervezni.


Ajánlom neked a bloki.hu oldalt, ahol egész jó kis háziállatos közösség van. Lehet társakat keresni programokhoz.

2012. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!