Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hererákos a kutyám,...

Most akkor hererákos a kutyám, vagy létezik olyan, hogy 3 heréje van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 1 hete vettem észre, hogy a kutyámnak a herezacskójában mintha egy harmadik, kisebb here lenne. Eddig nem láttam nála semmi ilyesmit. Nem fáj neki, ha megtapogatom, észre sem veszi, csak egy kis majdnem here alakú tojás van az egyik heréje alatt, és ha megfogom, akkor mozog a herezacskóban. Sajnos most nincsen annyi pénzem, hogy elvigyem az állatorvoshoz, szinte minden hónapban rengeteg pénzt költök az állatorvosra. Esetleg van valami ötletetek, hogy ez mi lehet?
2013. aug. 13. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 3 herén és a rákon kívül elég sokféle dolog lehet ott. Lehet egy sima ciszta, zsírdaganat, heresérv stb.
2013. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minél hamarabb meg kellene nézetni.fizetéskor az legyen az első!
2013. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kicsit megdöbbentem, hogy a kutyád heréjét tapizod :D De most túlteszem magam rajta.

Lehetséges hogy egy olyan dolog mint valaki 6 újjal születik. Neki meg 3 heréje van. Az is lehet hogy begyulladt egy mirigye és bedagadt. Viszont ebből rákosodás is lehet.

Szóval azért vidd el fizetéskor az állatorvoshoz, vagy mondj le egy ruháról azért hogy megnézzék őt! :)

2013. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Emlékszel még, hogy mi volt az a pukli?
2021. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Úgy rémlik, hogy sérvet mondott az orvos, viszont mindenképpen érdemes ivartalaníttatni a kutyát, ugyanis ezzel összefüggő daganatos megbetegedèssel kezelik most sajnos.

2021. szept. 6. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, gyógyulást kívánok! Én is ugyanilyen mozgatható dudort véltem felfedezni (hozzáteszem teljesen normális, sőt elvárt, hogy a saját kutyád minden porcikáját rendszeresen ellenőrizd kedves 3-as). Nálunk szerencsére azt mondta az állatorvos, hogy az a mellékheréje, aminek ott is kell lennie.:) Én meg azt sem tudtam, hogy van ilyen. Még az 1-es válaszát szeretném megköszönni, mert sokat segített az aggodalmas/kérdéses időszakban, hogy rávilágított nem csak a legrosszabb lehet, míg el nem jutottunk az orvoshoz.
2021. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!