Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig emlékszik valakir...

Mennyi ideig emlékszik valakire a kutya?

Figyelt kérdés
pl azok a kutyák akiknek több gazdijuk van az elsőre mennyire emlékeznek?
2013. aug. 14. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kölyök ha eladják kb hamar elfelejti a volt gazdit. Ha idősebb kutya pl egy -két éves szerintem vagy soha, vagy egy két év. Ha verték akkor biztosan nem felejti el, mert ha az új helyen megszokik, szeretik s feltünne a bolond ex gazda akkor biztosan megismerné. De szerintem egy átlegos helyről átlagos helyre került kutya egy két év de van amelyik több.
2013. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindegyikre emlékeznek mivel a szagminta megmarad.
2013. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az emlékezést nem úgy képzeljük el hogy folyamat rá gondol, hanem úgy hogy felismeri e x idő múlva akkor valószínű hogy egész életében emlékezni fog a gazdájára. Persze ez idő fügvénye is aki 2hétig volt a gazdája valószínű azt is felismeri, de neki nem fog látványosan "örülni"
2013. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A kutyáknak nagyon jó az emlékezetük, ha gazditcserélnek kiskorukban rra nem biztos,hogy emlékeznek, de ha valaki bántotta őket örökre megjegyzik az illetőt.
2013. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy emlékszik, de nem személyre, hanem hangra, szagra, mozdulatra. Nekem mentett, bántalmazott kutyám van, és vannak emberek, akikre morog mellettem, bár egy kukkot sem szóltak hozzánk - ráadásul az ország másik feléből van a kutya. Ilyenkor emlékek jöhetnek elő benne, szorosan a lábamhoz simul, és onnan morog.
2013. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Valletta ***** válasza:
Szerintem évekig is emlékeznek, de más kérdés, hogy kimutatják-e. Az én kutyám idén vendégségben van úgy, hogy két hónapot van másnál, két hetet pedig velem. Mikor újra találkozunk sosem örül kifejezetten, megszagol, csóvál kicsit, mint bárki másnak, de másnap ha csak a boltból jövök is haza úgy örül, hogy csak na. Emlékeznek, de nem biztos, hogy számunkra észrevehető módon mutatják.
2013. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eleget foglalkozott vele az illető örökre. Én neveltem cumisüvegről kiskutyát 8 hetesen kerültek gazdához, most több mint 1 évesek, de mindegyik felismer és nagyon boldog ha találkozunk.
2013. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!