Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. a kutyám megevett...

S. O. S. a kutyám megevett egy zoknit 4,5 hónapos mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs itthon hánytató...a kedvével nincs semmi gond de csak 15 perce ette meg mit tegyek?


Vigyem állat korházba? sajnos ott 10ezet hogy megnézzék csak de nincs nálam most annyi pénz? mit tegyek? köszönöm



2013. aug. 14. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mi is kipróbáltuk ezt a sós vizes dolgot, amikor a kutya a táskámból kilopott egy tampont.. utána jól le is cseszett a doki, hogy a só baromira nem tesz jót a kutyának.

Mondjuk nekem mindig van itthon fecsi a kutyák gyógyszeres dobozában, hogy ne legyen kétemberes munka az ilyen. Szóval lenyomtam a torkán 3-4deci sós vizet,(este 11kor) amitől elvileg 20percen belül hánynia kéne, na nem hányt. Helyette baromi szarul volt. Majd hajnali kettőkor meguntam, hogy még mindig semmi, elvittem magammal a fürdőbe, amíg fürödtem, hogyha jön bármi is, akkor inkább oda nyomja. Na azt a látványt nem kívánom senkinek. Csórikám olyan igazi amerikai gimnazistabulis filmbeillő hányást produkált, hogy rossz volt nézni.. Másnap ugye mentünk dokihoz, ő adott neki hánytatót, 10perc múlva már hányt is.

2013. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyszer az én kutyám is megevett egy zoknit. Aggódni nem aggódtam mert egészen addig nem tudtam meg amíg ki nem hányta. Egészben. Horrorisztikus volt amíg rá nem jöttem, hogy mi az. Nem tudom meddig volt a gyomrában, de semmi baja, tünete nem volt.
2013. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
egyébként ha ennyire aggódsz holnap elviszed egy kontrasztos röntgenre, ott tuti kiderül, hogy ott van-e a zokni.
2013. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2013. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem megy át a bélrendszeren simán ami a gyomrába kerül??
2013. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ma visszük az állatorvoshoz, amúgy teljesen tünetmentes semmi baja... reggel 2 kaka volt de nem találtam benne semmit.

Állatorvos szerint 1 kutyában sokáig tárolódhat a zokni vagy egyéb más dolgok tünetmentesen.

2013. aug. 15. 11:08
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám is megevett egy babazoknit kb 3-4 hónaposan.

láttam, ahogy csócsálja, de sajnos mire odaértem, már lenyelte és nem tudtam kihalászni a szájából.

ő másnap hányta ki, magától.

tényleg elég rondán nézett ki.

remélem nem lesz baj.

2013. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

meg lett a zokni :)

1. reggeli séta alkalmával meglesz hála a jó égnek :)

kép: [link]

2013. aug. 16. 09:50
 19/21 A kérdező kommentje:

bocsi :D most meg az örömtől nem tudok írni :DDD


MEG LETT :)

2013. aug. 16. 09:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Szuper :-)
2013. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!