Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most mi? Egy világ omlott...

Ez most mi? Egy világ omlott össze bennem?!

Figyelt kérdés

[link]


Mi az hogy 6 hetesen elvitte a kölyköt? És ő mondja magát szakembernek, jó példát mutat a szaporítóktól vásárlóknak!


Nem vagyok benne biztos, de ezt hiszem ezt a csajt láttam a T.V.-ben amikor arról beszél hogy két IVAROS kutyája van békességben, minden szép és jó a tükörmódszernek hála?!!!



2013. aug. 15. 14:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2013. aug. 15. 14:46
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Mit vagy úgy kiakadva? Nem rég még hat hét volt az elválasztás "törvényileg".Csupán pár sor megváltoztatása miatt vagy kiakadva? Az "ivaros" kutyával mi a bajod? Nem mindenki ivartalanít és nincs gondja semmi.

Még valami bajod?

2013. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Megnyugtatlak, ha szakemberhez, jó körülmények közé kerül a kölyök az ég világon semmi baja nem lesz, mert 6 hetesen elhozzák, nem fog ártani a szocializációjának. Szerinted miért viszik el a munkakutyákat már 6, de akár 5 hetesen? Mert már akkor célirányosa készítik őt a további életére. Az más kérdés, hogy 100-ból úgy 1 ember tud megfelelő körülményeket biztosítani. Nem kell mindent elhinni, amit a törvény mond.
2013. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő Vámosi-Nagy Nóra. Szó van arról, hogy milyen kennelből van a kutyus, hogy miért hozta el ennyi idősen és általában elég sok önkritikát gyakorol benne, ami a szememben már alapból pozitív. (És az is kiderül a bejegyzésből, hogy a kutyái már ivartalanítva vannak.)
2013. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként sokan viszik el a kölyköt direkt korán, mondván hogy jobban fog ragaszkodni stb. Én nem értek egyet semmilyen okból a 6hetes hazavitellel, de azért még lehet kiváló szakember, nem kell ennyire kiakadni.
2013. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Most mi bajod van? Semmi baja nem lesz annak a kutyának, amelyiket 6 hetesen választanak el. Több tenyésztő is odaadja már 6 hetesen a kölyköket. Nem kell mindent túlreagálni.
2013. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még annyi. Az én kutyáim sincsenek ivartalanítva és az egyik is csak azért lesz, mert már volt daganata. Most ez az új divat, azt hiszik majd ettől nem lesznek kóbor kutyák. Hát nagyon tévednek. Aki felelős állattartó, annak nincs szüksége arra, hogy ivartalanítson, mert nagyon valószínűséggel nem lesznek kölykei a kutyájának...


Nem értem min problémázol.

2013. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Működik az agymosás :))

Csórikám, mit fog csinálni, ha éppen valami új nézetet kezdenek szajkózni a neten?

2013. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor olyanok hordják le a tükör módszert, akiknek közük sincs hozzá... ugye utolsó!
2013. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 15:20

Ki beszél itt tükör módszerről? Egy szót nem olvastam róla, hogy említették volna.

2013. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!