Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy világ omlott össze bennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy világ omlott össze bennem. Van még remény?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik nekem,egy osztályba járunk. Mindig reméltem,hogy ő is hasonlóan érez. Sosem tudtam biztosan,mit gondolhat,de a testbeszéde olykor-olykor árulkodó volt. Elpirult,ha beszéltünk,kicsit remegett a teste,ha egymás közelében voltunk,zavarban volt stb..Mostanában kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz,de valamit nagyon elronthattam/elronthattunk. Nagyon haveri viszonyban vagyunk az utóbbi időben,és sokszor átestünk a ló túloldalára. Beszólások,kisebb viták ,hasonlók..A múlt héten pedig egy hatalmas félreértésbe keveredtem. Egy másik lány is a képbe jött,és a fiú nagyon nagyon leszidott engem,most lényegtelen miért. Nagyon rosszul esett,amiket mondott,és megbántott. Ezek után hogyan érjem el,hogyha legalább szerelmi kapcsolat nem is,de baráti jó viszony legyen köztünk?

Én nagyon szeretem őt,de nyilvánvaló,hogyha rossz dolgokat a fejemhez vágott,akkor én neki semmit jelentek. Nem igazán értem a helyzetet,és nemtudom mit kéne tennem..


2012. márc. 30. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
*Még nem békültünk ki. Félreértés volt,olyan dolgokat vágott a fejemhez,ami meg sem történt. Árulónak tartott,és azt hiszi,kibeszéltem. Kinek kellene bocsánatot kérnie? Mert semmit nem csináltam.
2012. márc. 30. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem a helyzetet,talán leírhatnád,hogy mi történt hogy megértsem..
2012. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na,kifejtetted gyorsan.:)Ülj le vele szemtől szembe és beszéld meg vele,minél előbb!Ha látja,hogy őszinte vagy,akkor van esély még!
2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h nem jelentesz neki semmit, én is párszor leordítottam bnőm fejét, mégis szeretem. Gondolom, féltékenységi jelenetet rendeztél, azon akadt ki. Attól én is kiakadok. :D Azzal h féltékenykedsz nem lesz jobb, hidd el. Próbálj vele beszélni, hátha kisül vmi. Sok sikert! 25F
2012. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tudnék erről mesélni egysmást :)


Kb én is hasonló helyzetben voltam csak én már 8 éve ismertem a csajt tehát én voltam a fiú kb ugyanez volt csak szerintem mi még durvábban összevesztünk.Hetekig elég feszült volt a hangulat mert úgy megbántott még ahogy soha ember engem de aztán megbeszéltük hogy kibékülönk.Közbe suliváltás volt egy suliba jártunk csak nem osztálytársakként és azóta kb lese szar beszélni se lehet vele mert sosem elérhető stb.Úgyhogy elég veszett az ügy.


Ha hosszabban akarsz beszélni mert tényleg ebben eléggé "tapasztalt" vagyok vagy inkább átéltem én is és ha érdekel írj privit nyugodtan :)

2012. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Nem féltékenységi jelenet volt,sőt..Azt hitte,hogy én össze akarom hozni egy másik csajjal stb..
2012. márc. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!