Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti megvennétek egy Yorkit fél...

Mony kérdése:

Ti megvennétek egy Yorkit fél évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Yorki kölyköt. Találtam egy nagyon szimpatikus kutyát, de már fél éves. Szerintetek az baj, ha ilyen korban hozom el? Lakásban tartanám, fontos a szobatisztaság, stb. Most is bent tartják és elvileg szobatiszta. Nem lesz nehezebb ilyen korban úgy nevelnem, ahogyan én szeretném?

2013. aug. 15. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem baj...
2013. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én simán megvenném. Honnan veszed? Tenyésztőtől? Mert ha valami szaporítótól, akokr amellett, hogy támogatod a szaporító munkáját,(mert ha pénzt adsz neki, akkor tovább csinálja. Nyilván, ha senki nem vennetőle, abbahagyná) egy idegroncsot fogsz kapni, akit ha haláláig viszel más kutyák közé, meg kutyasuliba, akkor is egy félős gagyi kutya esz. Szóval inkább nézz ki magadnak egy szimpi kennelt, és a következő alomból vásárolj.
2013. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
én simán megvenném ha tényleg fajtatiszta tehát a szülőknek is megvan a törzskönyvük egyébként nekem is yorkim van :)
2013. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy megvenném, de a kora nem lenne akadály.
2013. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől venném természetesen.

Törzskönyves,díjnyertes szülők és a kutyusnak is van törzskönyve,egészségügyi garanciát is adnak hozzá.

Egyedül csak attól tartok,hogy ott kutyusok között nevelkedett eddig és ha elhozom mennyire tudja megszokni ilyenkor az új környezetét és mennyire tudom a saját élet stílusunkhoz nevelni.

2013. aug. 16. 07:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt. Én kifejezetten növendéket fogok keresni legközelebb, mert ez a 2-3-4 hónapos kor elég macerás :D

Megvannak a szépségei, de sok gonddal jár.

Viszont 6 hónaposan még nagyon fiatal, semmiről nem késnétek le.

2013. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya azért lett az ember legjobb barátja, mert a legalkalmazkodóképesebb lény a Földön. A menhelyi kutyákat sem kérdezi senki, hogy heló, neked mikor lenne ideális a gazdaváltás, hanem amikor kerül gazda, akkor kerül, és ők is tökéletesen jól beilleszkednek az új környezetbe. Emiatt ne aggódj :)
2013. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és korrekt válaszokat.Sokat segítettetek.Holnap megyek megnézni,mivel eddig csak fotón láttam. :) Ha minden ok és tényleg olyan körülmények között nevelkedett,mint ahogyan ezt állították,akkor az enyém lesz a kutyus! :)))
2013. aug. 16. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, rengeteg kutya 5-6-7 évesen talál végleges gazdára. Vagy a gazda a kutyára. :) Baromi hamar alkalmazkodni a kutyik, ők nem aggódnak a jövőn, nem rágódnak a múlton, hanem egyszerűen csak élnek a jelenben. :) Nekünk, embereknek is így kéne, biztosan jót tenne mindenki egészségének. :)
2013. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :) Kedves Tőletek!
2013. aug. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!