Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 évesen vállahatok kutyasétá...

14 évesen vállahatok kutyasétáltatást a városunkban pénzért? Vagy esetleg ennyi idosen besegíthetek menhelyen?

Figyelt kérdés

#kutya #kutyasétáltatás #menhely #kutyasétáltatás pénzért
2013. jún. 4. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább a menhely...

14 évesen nyilván még nincs nagy kutyakiképzői tapasztalatod. És tudod kétlem, hogy találnál olyan embert, aki egy idegenre bízza a kutyáját. Én legalábbis nem engedném, hogy idegen sétáltassa, még ha ő fizetne nekem, akkor sem.

2013. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, ez nekem is megfordult a fejemben, az igazság szerint még én sebíznám rá idegenre, de nagyon szeretem a kutyákat és hátha valaki igen. sajnálom a menhelyen éloket, ezért jott ez az otlet is :) de azért majd megpróbálkozom a pénzes variációval, hátha van rá kereset :D igazából nem sok pénzért gondoltam. 200, 300-ért. (hogy nyáron keressek egy kevéske pénzt is)
2013. jún. 4. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
én 12 évesen már sétáltattam 3 kutyát is egyszerre, akkor kemény 500 forintért:) de most így visszanézve én se bíznám idegenre a kutyáimat:D
2013. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nagy városban laksz?? mert sztem nem lenne rá kereset, az a baj... mert én elég kicsi városban lakom. és az a legnagyobb baj, h kereset nem lenne rá :) a menhely meg kicsit messze van tolunk :(
2013. jún. 4. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, akkor még Bp-n laktam
2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én kicsi városban lakom, Bp-n még mukodne talán, de így nemhiszem :(
2013. jún. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!