Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már vagy van...

Valaki volt már vagy van hasonló helyzetben? Bővebben L.

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves westie kutyám. Pár trükköt már kisebb korában tanítottam neki de most folytatni szeretném. Ennyi idős korban ez még lehetséges? Mert én azt hallottam h a kutyák alapvetően csak 6 éves korukig tanulnak meg új dolgokat..
2013. aug. 15. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "azt hallottam" dolgokat most azonnal felejtsd el. A 10 éves kutyám pontosan ugyanolyan friss szellemileg, mint két évesen volt. Tanítsd nyugodtan, vissza fog bele rázódni :)
2013. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez hülyeség.életük végéig taníthatók . a kutyám 6 éves és most kezdtünk komolyabban tanulni és nagyon gyorsan megy.
2013. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Ha kitartóan gyakorolsz sikerülni fog. A kutyák életük végéig képesek tanulni. Persze kölyök korban sokkal gyorsabban megy, de felnőtten sincs semmi veszve.


Ismerek egy lányt,aki egy 7 éves keverék kutyát fogadott örökbe. A kutyának semmi előképzettsége nem volt. kb. 1 év alatt a kutya rengeteg trükköt megtanult, engedelmes vizsgát tett és dog dancigelt a gazdival. Úgyhogy ha kedvet érzel rá nyugodtan taníts neki trükköket.

Jó tanulás és hosszú életet a kutyusnak.

2013. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek , Hovarju neked külön is :)
2013. aug. 15. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármint lehet tanítani, tudod a jó pap is holtig tanul. :) Nos, ez a kutyáknál is így van. Csak olvass utána a dolgoknak, hogy jól csináld és már kezdhetitek is. :)
2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Az idős kutyát ajánlott tanítani, szellemileg frissen tanítani. Arra figyelj,hogy olyan dolgokat taníts, amit megenged az egészségi állapota, és amit örömmel csinál.
2013. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Öreg, 3 hónap híján 15 éves kutyám halála előtt tanulta meg a fém tálat odahozni nekem vacsi előtt...

VÉGSŐKIG képesek tanulni

2013. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!