Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most miért csinálja ezt a...

Urbán Bence kérdése:

Most miért csinálja ezt a Staffim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elmúlt 2 éves az amerikai staffordshire terrierem. És mostanában elkezdett harapdálni, csipkedni, durvábban játszani. Ilyet eddig még sose csinált! Mit gondoltok, most vált ivaréretté és azért csinálja?



2013. aug. 16. 13:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De igen egész nap előtte van
2013. aug. 16. 15:18
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ezelőtt se volt nagyon sétáltatva, meg a tanévben nem is játszottunk vele mert kolis vagyok tesóm mèg csak 7 éves, és egyedül nem játszhat vele most a nyáron kezdtünk el vele újra foglalkozni, eddig mamám adta neki a kaját és rendezte. Úgyhogy Júniustól futkározunk vele.
2013. aug. 16. 15:23
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez így marad, ne csodálkozzatok, ha csak még több gond lesz a kutyával...
2013. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Jázi&Csenge ***** válasza:
93%
Ez nagyon kevés, nevelés és mozgatás szempontjából is, pláne egy ilyen kaliberű kutyának. Valahogy oldjátok meg, és változtassatok ezen, mert igaza van akuminak, ebből még több és nagyobb probléma is lehet.
2013. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válszokat, ma 2 óra hosszát futtattam a kertben, és ma már nem harapdált valamilyen módon
2013. aug. 16. 19:20
 16/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg ezelőtt se volt nagyon sétáltatva, meg a tanévben nem is játszottunk vele"


Mi is a kérdés?

2013. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem csak a tüzelési időszak vége miatt csinálta, de már mejavult, olyan, mint azelőtt volt
2013. aug. 27. 10:10
 18/18 sippara ***** válasza:
Szegény állat :(
2013. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!