Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már régóta szeretnék egy...

Már régóta szeretnék egy yorkshire terrier kiskutyát.12 éves vagyok, szerintetek tudnák róla gondoskodni?

Figyelt kérdés
van még 2 shar-pei kutyánk és egy perzsa macskánk. szerintetek a csivavával vagy a yorkival járnánk jobban? igazából azért nem nagyon akarok csivavát mert már volt egy csak azt a szomszéd kutyája megölte és félek hogy folyton rá emlékeztetne. de a yorkshire terrier nagy gondoskodást igényel. szerintetek??
2013. aug. 16. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Van már 2 kutyusotok,velük mi a baj,hogy harmadikat szeretnél?


Plusz egy macska...

2013. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudnál róla gondoskodni. 12 éves vagy, magadról sem tudsz gondoskodni. Ezt ne vedd magadra, nem sértésnek szántam, de tény, hogy egyetlen 12 éves sem képes rá. Foglalkozz inkább a meglévő kutyáiddal, biztos örülni fognak neki :)
2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Oggi Doggi ***** válasza:

Akumi:

Én is 12 éves vagyok,szinte csak én gondozom a kiskutyámat, elszakíthatatlan kötelék van köztünk.

Dzseniifeer:

Miért nem elég 2 kutya? Ne vedd magadra, de akuminak abban viszont igaza van, hogy 3 háziállat melletted egyenlőre ilyen korban éppen elég. Egyébként nekem Yorkim van, és amúgy, ha nem akarod versenyre járatni, meg földig érő hosszú szőrt neki, akkor még a bundájával sem kell túl sokat törődnöd. persze alap feltételeket biztosítani kell neki, de rendszeresen foglalkozni minden kutyával kell, nem csak a Yorkival.

2013. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 12 éves vagyok ráadásul német dogom van :D 8 évesen kaptam,azóta én és néha apukám foglalkozom vele,a többiekre meg nem számíthatok mert nem értenek hozzá,és a kutya se fogad nekik szót.

Amúgy szerintem harmadik kutya picit sok lenne + macska.

De ha jó nagy kerted van,és anyagilag bírnád ja.De akkor kölyköt vegyél,mert elég agynak képzeli magát,és következetesen kell nevelni,attól még hogy bájos meg minden.

2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kertméretnek semmi köze a kutyához.Ugyanúgy kell naponta sétáltatni,attól hogy kertben van.


12 évesen nem vagy rá érett.Ráadásul van már 2 másik kutyád.Foglalkozz velük.

2013. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben.. akkor még biztos várok vele 2-3 évet. köszönöm az őszinteséget :)
2013. aug. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!