Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy sok kutya...

Miért van az, hogy sok kutya utálja a cigányokat?

Figyelt kérdés

Pl. a miénk is rettenetesen haragszik rájuk, pedig nem uszítottuk soha, de nem is bántotta, piszkálta soha senki. És másoktól is hallom, hogy az egyébként békés természetű kutyájuk nagyon agresszív a cigányokkal szemben. Ennyire megérzik esetleg a gazdájuk rejtett indulatát, vagy más oka van? Miért lehet ez?


Tudom, hogy érzékeny téma, éppen ezért normális válaszokat szeretnék!


2013. aug. 16. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Te ránézel egyre mit csinálsz? érzed azt a tipikus.."fúj..."


Na a kutya is. Tudja jól, hogy gonosz emberek mert a legtöbb az. Nagyon ritka kivétel van.

2013. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Egy kutya sem utálja őket, egyszerűen csak megérzik , hogy a gazdájuk hogy viszonyul hozzájuk, így ők is aszerint viselkednek velük szemben.
2013. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem úgy viselkednek mint a többi ember. A kutyák nem szeretik a szokatlan dolgokat.
2013. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmi extra, csak más a szaguk. Nem arra értem, h büdösek, hanem más, ahogy más egy afrikai, ázsiai, stb szaga is.
2013. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az én kenyérre kenhető kutyám is iszonyatosan utálja őket. Sose bántották, semmi bajom velük. Viszont ha észrevettétek a cigányok rettegnek a kutyáktól. Lehet ezt érzik meg....
2013. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
A részegeket is meg szokták ugatni...
2013. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
72%
A kutyáknak különleges képességük van ilyesmikkel szemben! :) 20/l állatorvos
2013. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én kutyámnak meg semmi baja senkivel sem, amíg az nem akar engedély nélkül bejönni.
2013. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
telepítve van rajta az ingyenes CigányDetektor 3.0 szoftver
2013. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az enyémeknek semmi baja nincs senkivel, kivéve, ha süt belőlük a rosszindulat. Egyszer mentünk sétálni. (rét) Volt ott egy fiatal nő, valami gyakorlatokat végzett. És a kutyám oda sem ment, rá se nézett, de láttam a nő szemében, hogy undorodik az állatoktól. olyan szintű megvetés, és gyűlölet volt a szemében, hogy még engem is kirázott a hideg. Mikor elment mellettünk, a kutyám, (aki se előtte, se utána oha senkit nem morgott meg) rámorgott. Egész agresszívan, már amennyire egy 9 kg-s tacskó mixtől kitelik. Szóval az ilyen emberekről süt hogy gonoszak, azt megérzi a kutya. Ha olyan lett volna,aki szereti az állatokat, akkor iztos mikor elmegy mellettünk légszimatot vesz a kutya, talán még a labdát is odaviszi neki. Szóval nekik ez megérzés, hogy ki kedves, és ki nem.
2013. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!