Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért habzik a 10 hetes...

Miért habzik a 10 hetes csivava szája?

Figyelt kérdés
2 napja reggelente a kis csivavámnak habzik a szája fogalmam sincs mi baja lehet. napközbe egyáltalán nem vettük észre csak reggel

2013. aug. 17. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Orvos minél hamarabb!


habzó száj mérgezésre is utalhat vagy veszettségre bár azt kétlem,vigyétek orvoshoz mielőtt elpusztul szerencsétlen!


Nem evett fel vmit az utcáról/kertből?

Kedve milyen?

2013. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is egyből a mérgezés jutott eszembe
2013. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És mit csinál reggel? Mozog sokat? Mert pl. az én rottimnak akkor szokott "habzani" (totál habos nyál az egész), mikor sétálunk, játszunk, futkározik és épp nem tud inni, ergo szomjas.


Azért mekkora már egy habzó szájú rottival sétálni :D

2013. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetnek epilepsziás rohamai?

Csiviknél sajnos elég gyakori :(

2013. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma elkezdett remegni közbe habzott a szája és a hasa is ment közbe nem tudtuk mit csináljuk a kezünkbe tartottuk amikor véget ért ez az egész leraktuk és össze vissza rohangált. ez epilepszia lehet? :(
2013. aug. 18. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem epilepszie. El kéne vinni sos orvoshoz!!!
2013. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!