Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 6 hónapos nagytestű kutyám...

A 6 hónapos nagytestű kutyám mancsa (újfulandi) nagyon kifele áll, azt mondják, nem fogja megtartani a súlyát. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
kapott BioCal tablettát és Glyco Flex tablettát a étel amit eszik Eminent nevezetű (nem a legolcsóbb szr). De mégis semmit nem változott, kérlek irjatok nagyon aggódom miatta.

2013. aug. 17. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ugyan így néz ki a lába mint a linken lévő kutyusnak: [link]
2013. aug. 17. 15:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mondot? Ha pesti vagy alánlom a Primavet állatorvosi rendelőb vidd is dr Kendik Zsoltot, vagy a kollegáit. Ők kifejezetten mozgással kapcsolatos dolgokra specializálódtak.
2013. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
jövő héten kell mennük a dokihoz megnézetni az ünnepek miatt.
2013. aug. 17. 15:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Nemrég egy ugyanilyen kis németjucival taliztam. Mint kiderült, az volt a baj, h túl jó kaját kapott. Komolyan. Ahonnan jött, ott sz@rt kapott, ahová került, ott prémiumot. El is ferdült a lába.


Gazdi átállt silányabb tápra, rendbejött.


A levélben fordítottak alapján ott se épp prémiumot kapott.

2013. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A fordító eléggé gáz, de arról van szó hogy ha 14 napon belül belül hal meg fertőzés miatt akkor az a tenyésztő hibája? És hol van arról szó hogy ha később derül ki valami?

Francért nem lehet angol nyelvű szerződést írni, 2013 van, valamennyire beszélhetne már mindenki alapfokon angolul, pláne aki evvel foglalkozik.

2013. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok tenyésztő sajnos a 14-napos /jótálást/ alkalmaza.Nekem is van 8 hetes amsaff kölyök.Mikor elhoztam nem látszott semmi elváltozás.Most egy pár napja a mancs feletti rész bebicsaklik.Látta doki azt mondta cal-d phos tableta eléb neki mert semmijen csont elváltozás nincs.
2013. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem azóta sikerült helyre hozni a lábát, honnan vetted a picit? Mondott valamit a tenyésztője?
2013. dec. 24. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!