Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fekete, közép uszkárom...

Van egy fekete, közép uszkárom (Lizi) és lesznek kölykei amiből megtartunk egyet és nem tudom mi legyen a neve. Szukát fogunk megtartani és fekete színű lesz! Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Magyar nevet kérlek!Normálisat!

2013. aug. 9. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor had ábrándítsalak kicsit ki, attól, hogy még vemhes nem biztos hogy kicsik is lesznek. Mivel nem vagytok tenyésztők, bármi komplikáció előjön a fialásnál nem tudtok majd vele mit kezdeni így akár a szuka a kölykökkel is bele pusztulhat. Második az se biztos, hogy szuka születik, lehet mind kan lesz volt már ilyenre példa :) A másik meg lehet nem is lesz fekete kiskutya, vagy csak egy fekete lesz ami meg kan. A genetika összetettebb annál, mint hogy milyen színű az apa és az anya. Szerintem ne igyál előre a medve bőrére. Sőt ha megszületnek az se garancia arra, hogy megmaradnak, ha a szuka nem fogja nevelni a kölyköket nektek kell majd 2 óránként cumiztatni 4 héten keresztül.
2013. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
A személyiségét is kellene ismerni ahhoz hogy igazán jó nevet adj neki.
2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Állatorvos hetente vizsgálja és állatorvosnál fog szülni.Azon belül voltunk 50.000 Ft.-os vizsgálaton és azt mondták 90% esély van, hogy egészségesek lesznek és semmi baja nem lesz az anyának.Inkább neveket kérek nem bunkó kommenteket! ;)
2013. aug. 9. 15:42
 4/20 Akiteki ***** válasza:
90%

Tényleg nem értem ezeket a beírásokat.

Arra van fantáziád, hogy fedeztesd a szukádát, de annyi nincs, hogy egy nevet találj a szerencsétlennek?

2013. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Legyen a neve: l-ó-f-@-sz. Most jó?
2013. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szellő! Tudod becezni (Szeli,Szelli es Szelike)es Magyar is (igaz nem kutyanev)

De erdemes kicsit megismermi mielott nevet adsz neki :-)

2013. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért kérek segítséget hátha mondjuk jobban tetszene a ... mint a Mázli például!

Ha nem tudsz normálisat hozzá fűzni akkor kérlek ne tedd!Olyan vagy mint Rigó!

2013. aug. 9. 15:50
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg, igaza van Akiteki-nek. Ha már szaporítani tudsz, akkor fogsz találni egyedül is nevet a kölyöknek.
2013. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én azért szeretném most, hogy ne akkor kelljen gondolkozni.Nem Gyilkosnak,Bátornak,Cukinak akarom elnevezni!
2013. aug. 9. 15:51
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem én pároztattam őket hanem a szüleim -.-"

Ők csak azt mondták nevezzem el!

2013. aug. 9. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!