Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanitottad meg a...

Hogyan tanitottad meg a kutyádnak a behivást?

Figyelt kérdés
Milyen fajta?
2009. okt. 28. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én a németjuhászomnak labdával! És esküszök rá!
2009. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyan tanitottad meg labdával?Minden módszer érdekel.
2009. okt. 28. 19:11
 3/14 anonim válasza:
80%
Gyere beeeee!
2009. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam.Na mindegy:(
2009. okt. 28. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Ha már helyben marad, akkor otthagyod, elmész 20 méter messzire és dobálod vagy ha madzagos a labda, akkor terpeszállásba állsz és lóbálod a lábad között és ezek közbe még hátrálj is a kutyától.

Milyen kutya és mennyi idős?

2009. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyere be xD Ez jó! :D

Én kutyám nem tudom, de alapból tudta, ha szóloknek egyből jöjjön. Lehet azért is, mert találtuk a kutyát, és nagyon ragaszkodik hozzám.

Sokan mondjátk, mindig hívni kell a nevén, ha már tudja, és ha oda jön akárhányszor odsa jött, dicsérni, és sokat jutalmazni. Ezt majd megérti, ha oda jön, ha hívod akkor az jutalmat érdemel magyarán jó. Befog neki rögzülni egy idő után!

2009. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Sehogy. Mindig jött utánam, sosem volt ezzel gond. Amikor pici volt, mindig amikor jött hozzám, mondtam neki, hogy "gyere ide" és akkor megtanulta, hogy mit jelent. Ha nem jött akkor csalogattam mindenfélével aztán jól megdicsértem, vagy utána mentem, elkaptam és jól megszídtam. Szóval úgy konkrétan sosem tanítottam neki, mint azt hogy például "ül". Nagy korára sosem volt vele gond. Na persze ez érthető egy mudinál. Azt szokták mondani róla, hogy a gazda árnyéka. :D
2009. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most lesz 2 hónapos és nemsokára hozom haza,Ő egy berni pásztor.
2009. okt. 28. 19:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodó, inkább azzal lesz baj, hogy levakard magadról, nemhogy behívd :D
2009. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű. Amikor megy hozzád mindig hivogassad. Gyorsan megtanulja. Csak legyél következetes.
2009. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!