Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos boxer kannál...

11 hónapos boxer kannál ideális a 32 kg-os testsúly?

Figyelt kérdés

kertes házban lakunk, de éjszaka mindig benn alszik és sokszor nappalis benn van, rengeteget játszik szaladgál

sokat labdázunk:)))


2009. okt. 29. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Kan: 30 kg felett ( kb. 60 cm-es marmagasság esetén)"

Idézet a boxer standardból, 11 hónaposan már megközelíti a felnőtt méretét, így azt mondanám, hogy rendben van a súlya szép nagy kutyád lesz :)

Üdv, z-dem

2009. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. okt. 29. 15:11
 3/5 anonim válasza:
ahogy az előző válaszoló is megírta, minden rendben van a kutyusod testsúlyával:), és igen tényleg szép nagy kutya lesz, már most is biztos szép:)
2009. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy egy kutyán ne legyen felesleg, egy gramm se. Ha szerinted nem kövér, nincs rajta felesleg, akkor rendben van. Nagyon fontos ez, főleg ilyen fiatal kutyánal, mert sok egészségügyi gondja lehet ha túlsúlyos.
2009. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként érdkes:)) túlsúlyosnak egyáltalán nem lehet mondani mert még a bordái is kilátszanak, ezért is váltottam sokkal jobb tápra, csak az az érdkes annak ellenére h 1 éves 32 kg és picit a bordái is kilátszanak egyáltalán nem mondanám őt nagy kifeejlett boxernek(mármin magasságra és a feje méretére gondolok) fog még nölni fejre testre? mert én ugy tudom a boxerek kb. 1,5 éves korukig fejlődésben vannak
2009. nov. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!