Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is szokott ( sokat )...

Nektek is szokott ( sokat ) pukizni a kutyátok?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy valami baja lehet vagy ez természetes?
2013. aug. 20. 18:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bizonyos tápoktól igen, viszont ha Joserat adok neki, akkor nem, csak ha kocsiban utazik.
2013. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem tápot váltok. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 20. 19:31
 13/22 anonim ***** válasza:

Az enyém sosem pukizik, viszont rendszeresen büfög, kifejezetten hangosakat.

Az emberek először nem is értik, csak kapkodják a fejüket, hogy mi ez a hang. :)

2013. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha sok a végtermék azt jelenti nem hasznositja rendesen a tápot, a szelek is emésztéi problémára utalnak. Nállunk is volt vele gond, de amióta nyerset kap BARF azóta ezek a dolgok megszüntek.
2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,sok gazditól hallom,hogy pukizik a kutya,de nekem lehet ufóm van,mert a három kutyám közül még egyiknél sem hallottam soha(sőt,az előző két kutyánknál sem)Büfögni szoktak kaja után,de azt sem nagyot,csak halkan.Gondolom,egyénfüggő(és bizonyos fajták esetében,pl nyomott orrúak,tudom hogy gyakori)
2013. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Maxitabi ***** válasza:
91%

Mikor hoztátok el? Ha nem olyan régóta,akkor előfordul, hogy a gyomra nem állt még át-ott azt kaptak kaját gondolom, ami épp akadt- ill a bordereknek lehet érzékenyebb(mienk az..)

Ha pár hét múltán sincs változás, akkor váltás, de nagyon fokozatosan- min 2 hét!

2013. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja van nálunk. Holnap elviszem orvoshoz egyéb okok miatt és mondom neki ezt is.
2013. aug. 20. 21:28
 18/22 anonim ***** válasza:

Szokott bizony, még a macska is. Egyik büdösebbet, mint a másik. :D Komolyan mondom, páromat lekörözik még akkor is ha ő babot zabálna éjjel-nappal. :D :D

Azt is megfigyeltem, hogy más a szaga ha mást evett előtte. Szóval hacsak nem minden nap 10X csinálja, akkor "nem gáz". :D

2013. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy még annyit, hogy az én kutyám néha este fingik jó hangosan és elnyújtva, aztán megszagolja a hátsóját és elmegy. XD Vagy valamikor hangosan fingik és cukizva szétdobja magát és néz ránk. :D

De volt már olyan is, mint a 9. válaszolónál. Nos... igazi fiú kutya. :D XD

2013. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

9-es jót nevettem. :D

Nálunk ez fordítva működött. Mikor gyerekek voltunk, és a nagyszülőknél aludtunk, papám amikor pukizott mindig rászólt hangosan a kutyára "Black!!!" :D Hogy azt higyjük ő volt xD

2013. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!