Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan létezik ilyen?

Komolyan létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Valahol a TV-be vagy nemis emlékszem már hol, mondták, hogy van olyan, hogy a kutyának kiamputálják a fogát, hogy ne tudjon harapni. Azt hiszem erről volt szó.

Ez komoly?


2009. okt. 29. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak olyat hallottam, hogy lereszelik, hogy tompa legyen. De figyelj, a mai világban már semmi nem lehetetlen...
2009. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek tartom hogy van iylen, ugyanis az USA-ban pl engedélyezett a háziállatok hangszálainak kioperálása, a macskák karomeltávolítása (amivel ugye az utolsó ujjperceiket is le kell vágni, mivel a karmok azokhoz kapcsolódnak, tulképp azokból nőnek ki) és Indiában pedig a kígyóbűvölők szokták a kobrák méregfogait kitörni vagy kitépni :'(
2009. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Пошел на хуй ублюдок!
2009. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván létezik, én is hallottam róla.

Hangszálműtét Magyarországon is végeznek.

Én minden ilyen típusú csonkítást elítélek, kivéve, ha az valóban az állat egészségének érdekében történik (pl. a nagyon csóválós vizslák farok amputácója, hogy ne legyen sebes és ne törjenek el folyamatosan a farokcsigolyák).

2009. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb egy harcoltatott pitbullokat bemutató műsorban volt erről szó. Ott feltételezhetően azért húzatták ki a kutya összes fogát mert "tenyészállatot" akartak belőle csinálni, sok éves harci múlt után.
2009. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg van ilyen. Én az animal planeten láttam, és szerintem pont azt a műsort amit az utolsó írt! :)
2010. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármit megcsinál egy magánállatorvos, ha van elég pénzed rá. A fogat meg nem kiamputálják, hanem kihúzzák.
2010. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!