Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan ilyen létezik?...

Most komolyan ilyen létezik? Ez már nekem nagyon sok volt!

Figyelt kérdés

A hétvégén végre összegyűlt egy kis plusz pénz, így hát eldöntöttem kicsit bővítem az itthoni konditermem. Célkitűzésem, egy puncimatrac ( [link] ) és két legalább 15kgos tárcsa volt. A matrac már jó ideje kell mert a földön végzett gyakorlatokért nem igen hálás a derekam. Tárcsát sikerült zsíroznom 170Ft/kgba de szőnyegért el kellett mennem máshova. Mondom a tesco van a legközelebb, így vígan el is kocsikáztam arra. Hmmm... nézem mondom, már egy jó ideje kéne egy másik kétkezes egyenes rúd (a rövidebbik) fel is kaptam egyet... nagy meglepetésemre alig volt tömege! Elsőnek nem is értettem, aztán nézem a végét van valami műanyag rajta. Kíváncsi kisfiúként le is szedtem a végét és kiderült ALIG 1MM VASTAG CSŐ MAGA A RÚD! És ez kerül 8000Ftba! Most ez komoly? Felrakom rá a tárcsáim felét az félbehajlik! Összehasonlítva az ott egykezes rudakkal kb 3kg lehetett ez is a 8-10 helyett.

Már a rudakat sem tömör anyagból csinálják? Komolyan ez sokkolt...


2011. aug. 1. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága a vas... Vastelepeken 60ft/kg-ért veszik.
2011. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát igen, itt tart ez az ocsmány világ.
2011. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Undorító... azon gondolkodtam ki veszi meg azokat?
2011. aug. 1. 10:28
 4/4 dirtboy ***** válasza:
Van konditerem is ahol olyan francia rúd van hogy van benne kb.3 kiló attól nem nehezebb és az nem cső rúd hanem tömör de szar anyag lehet,még az én itthoni franciámban van 6,8kiló csillag anyákkal együtt 7,2kiló.A másik hibája a mai rudaknak a francia rudaknak hogy nem jó szögben vannak meghajlítva,erre még haver hívta fel a figyelmem mikor mondta hogy az ő franciáját mindenki dicséri hogy milyen jó kényelmes a szöge.Utána megnéztem az enyémet és szerencsére az enyém ugyan olyan de amit manapság nézegetek boltokban az meg már nem olyan.Még szerencse hogy már megvannak a rúdjaim 3éve így már nekem nem kell keresgélnem minőségi rudakat úgy mit azoknak aki még most akarnak venni.
2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!