Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most komolyan létezik ilyen?

Most komolyan létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap kapcsolgattam a tv-t és a várandós tinikből hallottam egy kis részletet. A csaj kivánta a szappant és meg is ette. Az orvos azt mondta, hogy szokott ilyen lenni, pontosan nem hallottam, hogy mitől alakul ki az,hogy a kismama megkivánja a sarat a szappant. én értettem félre valamit vagy tényleg van ilyen? Nálam nem jelentkezett ilyen tünet.
2011. márc. 20. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos hát konkrét választ nem tudok adni de amikor én terhes voltam akkor én a frissen mosott ruha(ami még nincs megszáradva) illatáért annyira odavoltam hogy többször is szagolgatnom kellett ha lehetett volna megettem volna de természetesen nem :-D Ja meg a fürdőszivacs illatáért is odavoltam :-D Ami érdekes hogy a kisfiam is imádja szaglászni a mosott még nedves ruhát :-D
2011. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat mindenkitől, de ezt kell írnom:Amerikában annyi baromság van, hogy nem igaz!Sok hülyeséget mondanak, csinálnak, hidd el, tudom, élnek kint rokonok, hallok vicces dolgokat.

De ha mégis annyira megkívánná a szappant valaki, akkor szerintem ott valami gond van, mert mi olyan van a szappanban, ami fontos a testnek, a babának?

Ja és szerintem már előtte is előszeretettel fogyaszthatta, ha megkívánta....

2011. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm mesélte, hogy amikor kismama volt, akkor a virágföldet, a homokot kívánta és sört ivott hozzá, de ez számomra is furcsa.
2011. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt el sem hiszem. Szappant, homokot virágföldet enni? Ez szerintem több mint fura, de senkit sem akarok megbántani. Mondjuk az amcsik tényleg nem komplettek. Pl. hallottam, hogy a mikró kezelési útmutatójára rá kellett nekik írni, hogy élő állatot nem lehet benne szárítani, mert volt idő, hogy tömegesen mikróban szárították meg a macskájukat fürdés után. De most komolyan: én is sok mindennek szeretem az illatát (pl: parfüm, öblítő..) de nem eszem-iszom meg őket. Amúgy tudjátok miből van a szappan? Érdemes utánanézni mielőtt megeszed...
2011. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat akkor hulyenek fogtok nezni csajok de en a festeket kivantam meg.

Ferjem komuves, kb 22 hetes terhes lehettem mikor elmentem a munkahelyere es ott epp meszeltek, festettek. Legszivesebben lenyalogattam volna a falat :D .

De persze nem tettem.

Azert ez a szappanos sztori eleg durva...

20 honapos kisfiu anyukaja

2011. márc. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem akartam elhinni sok mindent, és amikor meséltem a mamámnak az egyik ilyen sztorit (a föld, homok megkivánása), akkor ő rögtön azt felelte, hogy márpedig ilyen létezik, mert ez az ő terhessége alatt is volt, amikor a nagynénémmel volt állapotos. Én egyáltalán nem vagyok kivánós, és azt hiszem a sok fura dolog hallatán nem is akarok az lenni!
2011. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kolléganőm terhesen állandóan a dohos-penészes krumplit kívánta. Én még csak 15 hetes vagyok, de nem vagyok kívánós, csak farkaséhség szokott rámjönni. Egyedül a banánt és a lilahagymát kívánom nagyon. Nekem is fura ha vki szappant vagy egyéb kemikáliát kíván, mert nincs benne semmi hasznos dolog.
2011. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosegyetemi nőgyógyászat tankönyv is ír erről. A terhesség egyik tünete a "pica", azaz bzonyos (furcsa) dolgok megkívánása, pl. kréta, szappan, virágszirom vagy bármi hasonló. Ez nem amerikai dolog...
2011. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!