Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van erre megoldás? KÉrdések...

Van erre megoldás? KÉrdések lennt.

Figyelt kérdés
VAn egy kutyusom, és még nagyon fiatal. Mikor hozzám került, minden rendben volt, tudtam rá időt szakítani. A munkahelyemen az utóbbi időben sokkal több munkát osztanak rám, és emiatt van hoyg reggeltől estig bennt kel lennem. Édesanyámmal élek, és ilyenor ő viszi le a kutyust. MOst ez egy átmeneti időszak amíg nem találok jobbat csak sajnos ( vagy nem sajnos) itt jól keresek és meg tudom venni a kutyának azokat a dolgokat amik szükségesek . A probléma az hogy anyám el akarja vitetni a kutyát mert nem akarja levinni többet, én viszont ezt el szeretném kerülni, hiszen nagyon megszerettem. NEm tudomlétezik-e olyan szolgáltatás vagy bármi hoyg leviszik helyettem illetve be lehet adni a kutyát egy egy napra valahová, csak hoyg ha rendeződik amunkahelyi állapotom addig ne legyen semmi gond ezzel. Nem tudom mit csináljak. AKinek épkézláb ötlete van írja meg. KÖszönöm
2009. okt. 29. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon sokan sétáltatják más kutyáját- mondjuk egy kis fizetség fejében de sokan anélkül is!
2009. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak valahogy félek odaadni valakinek a lakáskulcsot , nehogy betörjön és elvigyen mindent. Ismerősök közül egyik sem ér rá ilyesmire sajnos, főleg hoyg tudják hoyg izgága és problémás a kutya, mert kicsit rossz hiszen kölyök még, ( kakit ezsik, kakiba fetreng) de ha odafigyelnek rá, ezeket el lehet kerülni. Világos hoyg ha egy ilyet igénybeveszek az pénz, és nem fogom rá sajnálni, csak bizalmatlan vagyok.
2009. okt. 29. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem úgy gondolta, (meg én is úgy csinálnám) hogy elvinni máshoz a kutyádat. úgyértem, reggel elviszed, ő foglalkozik vele, este meg érte mész...
2009. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én szívesen foglalkozok vele. :D
2009. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok kutyapanzió van, Orvosi rendelők, hivatásos kutyapanziók, és menhelyek is szoktak panziózást vállalni (ha oltva van, semmi baja nem lesz).

1000 Ft/nap-ért már lehet találni olyan kutyapanziót, ahol rendesen ellátják és meg is sétáltatják minden nap.

Ha budapesti vagy környéki vagy, a Szentendrei Árvácska vállal panziózást. Szerintem a Lelenc vagy a Noé is megkérhető erre, amennyiben tényleg nem felejted ott a kutyát ;) (van rá példa...)

Nézz utána google-ban, illetve ha te tudsz sétáltatni, kérdezgesd meg a többi kutya gazdáját, nem ismernek-e a környéken panziót, elhelyezési lehetőséget.

Sok szerencsét, hogy rendeződjön az életetek!

2009. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok panzió vállal napközit is. utána kell járni.

Reggel beadod este hazaviszed....mint a gyerekeknél.

2009. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én Pécsen lakok ha te is itt én nagyon szivesen vigyázok rá.nekem egy pici yorkim van szerintem ö is örülne egy játszópajtásnak. én egész nap itthon vagyok.csak hajnalban vagyok edzésen.napi 3szor viszem le minimum a saját kutyusom is és min. 15 percre akkor is azért mert hideg van és fázik. :) irj nyugodtan mailt ha igény tartasz rám.
2009. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

HÁt az a probléma hoyg néztem néztem de nem találtam olyan helyet ahol éjjel mehetek a kutyámért. EGy olyan helyen dolgozom, ahol ameddig vendég van, addig nem lehet elmenni. ÉS Ezt sajnos előre nem tudom megmondani. Katasztrófa :S

MOst már tényleg nem tudom mihez kezdjek.

2009. nov. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!