Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főztem a kutyámnak. Jók az...

Főztem a kutyámnak. Jók az alapanyagok?

Figyelt kérdés

BARF étrendet ismerem, de a nyers hús miatt és a sok ellentétes vélemény miatt csak 80%ban követem.


Ma kb 800 FT-ból rittyentettem össze a kutyámnak 4 napnyi kaját. De nem tudom mennyire hiányos ill hogy minden összetevő stimmel-e.


Fél kg Darált sertés hús

Fehér rízs.

Bacon (kb 140 g)

1 fej hagyma

3 szeletelt répa a kertből. (imádja a zöldségeket)


Ezeket összefőztem.

Ti mit mondotok erre a kajára, mennyire jó a kutyának? Mit hagytam ki, illetve mit hagyjak ki a továbbiakban?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 22. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy a 6-os/10-es válaszoló mondta.
2013. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem azt írtam, hogy rakjon elé 5 kilót... Amúgy nem népi hagyomány. :)

De persze nagyon jól tud itt mindenki mindent, kíváncsi lennék mihez kezdenétek ti elzárva a világtól. :) Az utóbbi pár évben lett hirtelen mindenki nagyon modern és persze tájékozott kutyatartó, előtte nem is ilyen volt sokaknak a hozzáállása.... de csináljátok, ahogy akarjátok, mindenkinek a saját döntése.

2013. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne adján neki semmit 1,5 minimum 2 éves koráig csak száraz kaját se konzerv se rúd szalámi (főleg ne kutyáknak szánt) Add neki oda a szárazat reggel (csomagolás szerint) ha nem eszi meg 30 perc alatt vedd el és csak este add neki oda ugszintén 30 perc. Tartsd be hidd el megéri, ha elmúlt a 2 éves kor szárazat adjál neki, de már kibővítheted ( ha nagyon akarod) embernek szánt szalámival ( valamivel több a hús benne) vehetsz egész rudat is , és még olcsó. Vagy konzervel, de fölösleges a benne lévő csonttörmelék és nem emészhető állati származék miatt. Megéri fogadd meg.
2013. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!