Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip a kutyaban?

Chip a kutyaban?

Figyelt kérdés

Pont ma egy hete tettek a chipet a kutyamba.

Voltunk a Margitszigeten sétálni es mindig meg nézzem hogy esetleg kullancs nem e ment bele, de szerencsére nem.

Viszont ahova a chipet betettek, van valami fekete "íze" engem

varratra emlékeztet kb 2 oltesre, lehetséges ez?

Nem emlékszem hogy osszevartak volna utána. A chip egy része a kutya testen kívül van? Mi lehet ez?


2013. aug. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd vissza minél hamarabb a dokihoz. Vagy rosszul tette be a bőre alá, vagy -bár nem tudom, hogy ilyen lehetséges e- a szervezete kilökte.

De nem lehet, hogy valami egész más? Egy var, vagy valami beleszúrt?

2013. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem semmi mas nem lehet.

Azt gondolom hogy rosszul most am le (langyos szappanos vízzel kellett lemosni utána mert a fehér bundaja veres lett egy kb 5ft ős érme nagysagban) es alvat vérre gondoltam, de nem az.

2013. aug. 23. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan pici valami ha félig kint volna már magától is kiesett volna.

Nekem az jutott eszembe, hogy nem lehetséges-e, hogy esetleg a szúrás helyén -lévén, hogy nem szokványos, kimondottan nem vékony tűvel szúrják- nem-e nőtt vadhús gyógyulás közben.

Szerintem nézesd meg orvossal.

2013. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!