Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egyedültöltött időt jobban...

Az egyedültöltött időt jobban viseli a kutyus ha van mellette egy másik kutyus is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind nevelés kérdése!


Ha eddig mindig babusgattad, mint a szoba cirkálókat aki hozzá szokott, hogy mindig emberek között van, az nehezebben viseli ha egyedül van.


Viszont ha fokozatosan rá van szoktatva, mint nekem is van egy 4 hónapos kuvaszom, nem babusgatom minden fel sikoltásánál ha ugat stb, ha nem hagyom hadd csinálja.

De persze örül ha meglát, és sír ha elmegyek, de ő elkezd pillangókra, bogarakra ""vadászni" kergetőzik a saját farkával, vettem neki sípolós játékot azzal is nagyon jól el van. Vettem neki füstölt csontot, ilyen rágókát, és egészében véve jól meg van egyedül.


Ha gondoskodsz ilyenekről nem fog unatkozni.

2013. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából még nincsen kutyusom de szeretnék és mivel kertben lenne és nem tudok vele egést nap foglalkozni arra gondoltam, hogyha lenne egy társa akivel játszhat könnyebb lenne neki is, arra gondoltam még, hogy akkor menhelyről hoznék el majd kettő kutyust
2013. aug. 23. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jobban viseli, de ez egyedfüggő. Az én keverékem tök jól elvolt magában kinn is, benn is, amikor nem voltunk itthon, de mióta is a másik kutyánk, azóta is ugyanolyan jól elvan, max. kevésbé unatkozik.
2013. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
Nem. Unatkozó kutya mellett egy másikkal csak azt éred el,hogy már ketten unatkoznak. Két kutya (ha normálisan neveled, tartod őket) kb. háromszor, négyszer annyi idő,foglalkozás, energia.
2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!