Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okos öleb? Kiskutyát szeretnék...

Okos öleb? Kiskutyát szeretnék venni, olyan tipikus kis padlócirkálót (lakásba).

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami kicsike, de ha lehet okos legyen! Hülye kutyákat nem szeretnék, mert aranyosak meg minden, de én szeretném tanítgani, és jó lenne ha egy okos, kiskutyus lenne. Chiuaua, Bolognese, meg Yorkie... ilyen picikre gondolok. Tapasztalatok, ötletek? :)

2013. aug. 24. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A csivi és a yorikie nagyon okos fajták, persze jó tenyésztőtől kell őket venni!


A tacskó is egy nagyon okos fajta.

2013. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


Terrier lévén a westie is nagyon okos és energikus. Sajnos egyre inkább elölebesedik.

2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem most van egy 3 hónapos Yorkim :)

kérdezz nyugodtan róla,szívesen válaszolok!

2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a yorki a legjobb szerintem.

De ha tényleg kifejezetten okos kutyát szeretnél akkor a törpeuszkárt ajánlom.

2013. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Tacsi elég okos fajta nekem is tacsim van és szót fogadó de ha lehet kiskorában kezd el tanítgatni.
2013. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A csivava okos és könnyen tanítható, a yorki is okkos de első kutyának nem ajálom. A tanítása se egyszerű
2013. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hülye kutya nem létezik, max. türelmetlen gazdi.

Alap dolgokat, trükköket mindegyiknek meg lehet tanítani, a különbség abban van, h az egyik hamarabb megtanulja, a másiknak több idő kell.

2013. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

a törpe uszkár abszolút jól nevelhető nem terrier így kevésbé makacs mint pl egy yorkie. De pl a papillon is irtó aranyos, okos és nem is olyan divat kutya mint a többi

[link]

2013. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

erről a papillonról még nem is hallottam, de nagyon aranyosnak tűnik. a yorkie tényleg nehéz természetű? voltak már kutyusaim, tanítottam őket, szóval ez nem az első lesz, csak ilyen picim nem volt még. én még őt néztem ki: [link]

csak ilyen kevés embernek van gondolom. nem annyira népszerű mint a yorki

2013. aug. 24. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Szőlőhegyi bitangűző kennelbe nézz körül.
2013. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!