Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit premium vagy Josera...

Brit premium vagy Josera kutyatáp?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Brit.
2013. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami a minőséget illeti, tökmindegy. Próbáld ki, és amelyik jobb a kutyádnak, azt add neki :)
2013. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Josera. Mi a Brit Premiummal iszonyatosan ráfaragtunk, a Josera High Energy viszont szuper volt.
2013. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tenyésztő Joserára esküszik. Gyönyörű egészséges kutyái vannak, de valamiért a Bit nem hagy nyugodni.. Viszont ha maradnánk a Joseránál akkor nem kellene átszoktatni a kiskutyust... Totál bizonytalan vagyok...:)
2013. aug. 24. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám Britet eszik, a másik Joserát, szóval :D Kutyája válogatja. Ha a tenyésztő szerint jó a Josera, akkor azzal etess, mi is azért etetjük azzal az egyiket. (a másik nem onnan van)
2013. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

5ös vagyok.


Amennyiben fiatal kutyáról van szó, biztosan nem adnám neki a Britet, hiszen az az aktuális súly alapján adagolja a tápot, míg a josera a felnőtt kori súly és az aktuális kor alapján, ergo a fejlődése szempontjából szerintem megfelelőbb a Josera.

2013. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tápot nem a márka adagolja, hanem a gazda... -.-'
2013. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Josera! Nekünk nagyon bevált.
2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Akumi, már megint te!?


Igen, tudom, hogy a tápot a gazda adagolja, de rohadtul nem mindegy, hogy pl. egy felnőtt korában 50 kg-s kutyának ír 30 dkg-t mondjuk 6 hónapos és 30 kg-s korában a Brit, addig a josera ugyanerre 60 dkg-t. És itt nem azon van a hangsúly, hogy a brit a jobb, mert abból kevesebb kell... mert szerintem pont nem az a jó. Hiszen egy nagytestű kutyának pont nem mindegy, hogy a fejlődéséhez adagolod a kaját, vagy az aktuális testsúlyához... Ezen kár vitatkozni, mert akinek esze van, az fel tudja ezt fogni. És nem adagolhatok a Britből jóval többet, mert oka van, hogy annyi van ráírva amennyi. Persze, el lehet térni az adagolástól, de nem dupla annyival...


Az adagokat csak hasraütés szerűen adtam meg, de kb. így van.

2013. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy miért ne lehetne annyival jobb a Brit?


Simán lehet annyival jobb.A Joserával kapcsolatban nincs jó tapasztalatom,bár itt sokaknak van.Nálunk pont a Brit vált be.

2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!