Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek az új kutyustól?

Félek az új kutyustól?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva már itt lesz nálunk én meg úgy parázok, mint egy állapotos nő, aki az utolsó pár hétben van és nemsokára világra hozza a babáját. 8 hetes lesz. Az előző kutyámat én kézhez kaptam, mert nagyon pici voltam, amikor vették anyáék. Más is érzett így?
2013. aug. 25. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is majd esedékes lesz egy új kutyus. De én is nagyon túlparázom a dolgot, pedig, simán eltudom tartani meg minden, még is túlkomplikálom..:S Szóval szerintem normális, aztán ha már meglesz biztosan elmúlik.:)
2013. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj semmitől :) Gondolj arra hogy a kölyök imádni fog titeket és az új környezetet is :) Én is izgultam a kölyökkutyám előtt de kár volt, mert mikor hazahoztunk nagyon hamar megszokott mindent és nagyon boldog volt :)
2013. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

ők lennének, közülük egy kani kutyus

2013. aug. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!